Bosz gooit het roer om: “Op andere manier spelen”

Foto: Bosz gooit het roer om: “Op andere manier spelen”

Peter Bosz stelt dat PSV op verschillende manieren kan spelen. Woensdagavond wil de trainer tegen FC Den Bosch spel zien zoals ze ongeveer twee jaar geleden voor de dag kome. Bosz rouleert tegen de Bosschenaren en start bijvoorbeeld met een kleine aanval.

Peter Bosz pakt het anders aan met PSV tegen FC Den Bosch

Bosz kiest voor de nodige andere namen in Den Bosch. Is dat puur om spelers rust te geven? “Onder andere. Sommigen hebben een klein pijntje en het drukke programma speelt een rol. Iedereen wil spelen. Ook de jongens tegen wie ik heb gezegd dat zij niet spelen, hebben aangegeven dat zij willen spelen”, stelt de oefenmeester voor aanvang tegenover ESPN.

Door het uitvallen van Ricardo Pepi heeft PSV te maken met drie geblesseerde spitsen. Woensdag zal Bajraktarevic de rol in de punt van de aanval gaan invullen. Daarmee past Bosz zijn formatie opnieuw aan. “We hebben de afgelopen maanden op een andere manier gespeeld en dat zullen we vanavond ook doen. Je moet de jongens in hun kracht brengen. Eigenlijk is het zo dat wij vanavond meer spelen zoals we twee, tweeënhalf jaar geleden hebben gespeeld.”

Bosz won als trainer nog nooit de KNVB Beker. Gaan voor de dubbel is zeker iets dat de Eindhovenaren ambiëren. “Wij willen de beker heel graag winnen. Je kan heel ver vooruit kijken, maar dat probeer ik niet te doen. Eerst alle aandacht op Den Bosch.” De opdracht is simpel te verwoorden in de ogen van Bosz. “Wij moeten alles op honderd procent doen. Dan is het zo dat wij betere spelers dan Den Bosch hebben.”

Bajraktarevic goede optie nu in de spits?

  • Ja, kan hij goed
  • Neh…
  • Ja, kan hij goed
  • Neh…

0 Votes

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie