Bosz: ‘Feyenoord belde of ik wilde praten over een transfer’

Foto: Bosz: ‘Feyenoord belde of ik wilde praten over een transfer’

Peter Bosz is tegenwoordig succesvol trainer van PSV, in het verleden was hij nog speler van onder meer Feyenoord (1990 – 1996). In 1992 won hij met de club de KNVB Beker, onder coach Wim Jansen.

PSV-trainer blikt terug op zijn tijd in Rotterdam

Als tiener zat Bosz eigenlijk altijd op de tribune bij Go Ahead Eagles. De geboren Apeldoorner deed dat samen met zijn broer Frank. “Mijn broer Paul is helemaal Ajax-gek. En Frank is een echte Feyenoorder. Die ziet er ook uit als een hooligan. Begin jaren negentig voetbalde ik in Frankrijk bij Toulon en ik had twee weken vrij. In die periode was net de bekerfinale Feyenoord-FC Den Bosch”, blikt Bosz terug met De Telegraaf.

“Mijn broer Frank had een kaartje over en zei: ‘Peter ga je mee?’ Dus ik stapte met allemaal van die fanatiekelingen uit Apeldoorn en omgeving in de trein naar Rotterdam. Daar zat ik gezellig met al die gasten aan het bier en daarna zijn we de wedstrijd gaan kijken. En je zult het niet geloven, maar een dag later belt Wim Jansen mij op of ik wilde praten over een transfer naar Feyenoord.”

In 1996 vertrok hij naar JEF United uit Japan.

Met Bosz als coach zou Feyenoord dit seizoen kampioen zijn geworden

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie