Boskamp velt zijn oordeel over transfer Sterling

Foto: Boskamp velt zijn oordeel over transfer Sterling

Jan Boskamp heeft gereageerd op de verrassende transfer van Raheem Sterling naar Feyenoord. De 31-jarige Engelsman tekende tot het eind van het seizoen in Rotterdam.

‘Al een jaar bijna niet meer gevoetbald, maar het blijft wel een grote naam’

In Het Belang van Limburg wordt gesteld dat ‘zijn cluppie’ voor de transfer van de week heeft gezorgd. “Dat kan je wel zeggen. Hij heeft misschien al een jaar bijna niet meer gevoetbald, maar het blijft wel een grote naam in het internationale voetbal. Meer dan tachtig wedstrijden voor Engeland, dan ben je geen koekenbakker.” Wel speelde Sterling zijn laatste officiële wedstrijd in mei 2025, dit seizoen trainde hij niet meer mee met de groep bij Chelsea.

Boskamp noemt het ‘één van de grootste transfers van de laatste jaren in Nederland’ is. “Ook voor Sterling zelf natuurlijk. Met Liverpool, Arsenal, Chelsea en Manchester City heeft hij al bij een paar aardige clubs gespeeld, maar nu gaat ie spelen voor de grootste club ter wereld. Niet te geloven hoe de carrière van die jongen maar in stijgende lijn blijft gaan!”

Kenneth Perez: ‘Sterling een botsauto’

Bij Dit was het Weekend op ESPN hield analist Kenneth Pérez zich niet in over de kersverse Feyenoord-aanwinst. “Ik vind het echt een botsauto. Alle respect voor zijn carrière, maar er is iets mis dat hij bij Feyenoord eindigt”, zo stelde de Deen.

“In mei voetbalde hij voor het laatst. Na negen maanden voetballen hoop je dat ‘ie niet geblesseerd raakt”, sprak Pérez zich uit. Karim El Ahmadi vond het ‘wel mooi’. “Negen maanden eruit is veel, maar Sterling heeft kwaliteiten, meer dan de gemiddelde Feyenoord-buitenspeler, zeker in de kleine ruimte. Het zal belangrijk worden om fit te zijn.”

Sterling wordt een succes

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

16:11
19+
Fans roepen allemaal hetzelfde over Sterling
16:01
4+
Argentinië weigert: FIFA zet streep
15:47
24+
‘García jaagt dure Ajacied naar uitgang’
15:32
7+
Kraay roemt Ajax-parel: “Alles is mooi”
15:13
98+
‘Van Persie geen trainer meer tegen Ajax’
15:00
33+
‘Einde seizoen voor Oranje-international’
14:50
5+
Ten Cate looft 37-jarige uitblinker: “Een van de beste spelers van de Eredivisie’
14:35
19+
‘Nu al duidelijk of Watanabe Ajax-thuis wel redt’
14:20
32+
Kraaij over Ajax-nieuweling: ‘Kan een veel hoger niveau aan dan Ajax’
14:05
56+
‘Bizar: Eredivisie-transfer voor Steven Berghuis’
13:48
9+
AZ zonder Owusu-Oduro én Zoet: derde keeper onder de lat
13:34
49+
‘Eredivisie-revelatie ‘vandaag nog’ naar Ajax’
13:17
52+
Opstellingen Feyenoord en Excelsior: Watanabe én Ahmedhodzic afwezig
13:16
0+
Voorspelling Arsenal – Bayer Leverkusen: verlening nodig in Londen
13:06
64+
Tomiyasu ‘was slecht’: “Ik zeg eerlijk, fucked..”
12:53
64+
‘NEC wordt definitief topclub met knallende Eredivisie-transfer’
12:36
50+
‘Transfer binnen Nederland voor Jens Toornstra’
12:23
67+
‘Volgend seizoen andere keeper dan Kovár onder PSV-lat’
12:08
49+
‘Krankzinnig interview Sean Steur: onbegrip op ESPN’
11:55
62+
Cillessen reageert op ’terugkeer in Oranje’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie