‘Bod op Ajax-target afgewezen’

Foto: ‘Bod op Ajax-target afgewezen’

AA Argentinos Juniors heeft een eerste bod van Bologna op Ajax-target Román Vega afgewezen. De Italiaanse club zouden naar verluidt een bedrag van vijf miljoen hebben geboden, maar de Argentijnen hadden weinig tijd nodig om dat in de prullenbak te doen.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Bologna biedt op Ajax-target Román Vega

Dat meldt transferjournalist César Luis Merlo. Vega wordt ook al langere tijd gevolgd door Ajax, inmiddels al meerdere maande. De Amsterdammers wisten afgelopen winter niet toe te slaan. Volgens Ajax-watcher Mike Verweij van De Telegraaf geldt de jeugdinternational in de Johan Cruijff ArenA als beoogde opvolger van Jorrel Hato. Ajax zou inmiddels een oriënterend gesprek met het management van de speler hebben gevoerd en via een tussenpersoon bij Argentinos Juniors hebben geïnformeerd naar de vraagprijs, die volgens Verweij’s bronnen tussen de vier en zes miljoen euro zou moeten liggen.

Merlo schrijft op X dat er inmiddels onderhandelingen tussen Ajax en Argentinos Juniors plaats zouden vinden. Met Bologna is er echter een concurrent in de strijd om Vega. De Serie A-club zouden zelfs al een bod van vijf miljoen euro hebben neergelegd, dat door de Argentijnen volgens de berichtgeving is afgewezen.

Vega kwam dit seizoen – dat in Argentinië in januari begint – vooralsnog twaalf keer in actie voor Argentinos Juniors en droeg afgelopen vrijdag, tijdens een 4-0 overwinning op Estudiantes, zelfs de aanvoerdersband. De jeugdinternational, die in het seizoen 2022/23 op huurbasis uitkwam voor het beloftenelftal van FC Barcelona, beschikt over een contract tot medio 2026.

Wint Ajax de strijd van Bologna?

  • Denk ik wel
  • Nee, helaas
  • Denk ik wel
  • Nee, helaas

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:47
8+
‘Bliksemtransfer Giménez naar Premier League’
15:32
38+
‘Virgil van Dijk regelt Ajax-transfer’
15:23
15+
Ajax-spits Rijkhoff maakt huurtransfer rond
15:13
100+
‘Compleet elftal weg bij PSV’
15:00
140+
‘John Heitinga eist Ajax-transfer’
14:51
46+
Promes blijft vastzitten om ‘echt een hele zware reden’
14:37
50+
‘FC Twente rondt gevoelige transfer van international af’
14:21
86+
‘Interne Ajax-oorlog om Tadic en Blind’
14:06
1059+
‘Huilbui door Rutger Castricum in De Oranjezomer’
14:03
0+
Voorspelling Benfica – Bayern München: Groepswinst voor Kompany
13:50
116+
ESPN onthult Ajax-vraagprijs voor Sutalo, Henderson gratis weg
13:35
84+
‘Financiële klapper’ voor Jasper Cillessen
13:20
225+
‘Ajax clasht met eigen speler op transfermarkt’
13:04
37+
Johnny de Mol gefileerd: ‘Al 20 jaar geen krant gelezen’
12:48
110+
“Ik zeg nu eerlijk: als ik Feyenoord was, zou ik snel betalen”
12:34
69+
Kenny Tete maakt transfer, maar niet naar PSV
12:16
99+
‘Russische invasie kost Ajax droomtransfer’
12:00
84+
Gezondheidsupdate over Hélène Hendriks: ‘Liefdesverdriet’
11:40
519+
‘Brian Brobbey vertrekt bij Ajax’
11:20
181+
‘PSV krijgt speciaal Noa Lang-nieuws uit Italië’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie