Blind: “Ik heb zelf niet getwijfeld”

Foto: Blind: “Ik heb zelf niet getwijfeld”

Daley Blind bleef maandenlang aan de kant staan door een ontstoken hartspier. Inmiddels is de verdediger weer hersteld en kan hij zich opmaken voor zijn rentree. In gesprek met De Telegraaf blikt hij terug op de heftige periode.

“Het gaat goed, ik voel me goed en ben blij dat ik weer bij de wedstrijdselectie mag aansluiten”, begint Blind. “De afgelopen twee maanden heb ik beleefd als een rollercoaster. Tijdens en na de wedstrijd voelde ik me goed, de schrik kwam pas paar dagen later toen in het ziekenhuis de onderzoeken begonnen. Dan krijg je veel op je af: van negatief tot positief nieuws.”

Blind schrok ervan toen uiteindelijk ‘een ontstoken hartspier’ eruit kwam rollen, al wist hij het nieuws snel om te draaien. “Met mijn familie, vrienden en vrouw om me heen heb ik er snel een positieve draai aan kunnen geven en me kunnen focussen op een terugkeer op het veld. Ik heb zelf niet getwijfeld, was persoonlijk standvastig dat ik zou terugkeren, maar de vraag was hoe lang het zou duren en wanneer ik zou kunnen terugkeren.”

Er kwam vanuit verschillende hoeken kritiek over het handelen van de clubarts tijdens de wedstrijd. Hij liet Blind namelijk gewoon het duel uitspelen. Blind kan de kritiek niet begrijpen. “Toen de dokter en fysiotherapeut op het veld waren, was ik alweer helder. En alle testen, inclusief mijn hartslag, waren goed. De kritiek was er weer van mensen van buitenaf die niet weten wat er is gezegd en getest op het veld. Er was geen aanleiding te denken dat er iets mis was met mijn hart, ook omdat ik geen pijn op mijn borst heb gevoeld”, aldus Blind.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:22
12+
Heel Duitsland heeft het over Joey Veerman na invalbeurt
21:49
75+
‘Beelden bewijzen: PSV ontsnapte 3 keer aan rood tegen Heerenveen’
21:25
17+
Van Bronckhorst krijgt slecht nieuws voor Feyenoord-AZ
21:12
552+
’10 wedstrijden schorsing voor Van Bommel na PSV-Heerenveen’
20:59
66+
‘KNVB grijpt in na competitievervalsing bij PSV-Heerenveen’
20:46
574+
Heel Nederland walgt van actie Van Bommel tijdens PSV-Heerenveen
20:33
20+
Míchel onthult bijzondere back-opties Ajax tegen NEC
20:17
634+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen NEC: Míchel gooit alles om
20:00
273+
‘Dusan Tadic vertrekt per direct bij NEC’
19:44
66+
KNVB maakt voorkeur scheidsrechters Ajax, PSV en Feyenoord bekend
19:27
55+
‘Robin van Persie maakt per direct terugkeer’
19:09
23+
Opstellingen PSV-Heerenveen: Bosz kiest nieuwe spits
19:04
38+
Op welke zender kijk je PSV – Heerenveen live?
17:52
16+
Feyenoord ‘met twaalf spelers’ tegen AZ
17:37
31+
Presentator kotst op Vandaag Inside: “Smakeloosheid waar je eng van wegtrekt”
17:22
19+
Burger: “Je gaat naar de training zonder een klik met iemand te hebben”
17:07
61+
‘Hele mooie deal Ajax: speler die eigenlijk te goed is voor Eredivisie’
16:51
78+
Na Dolberg opnieuw serieuze blessure bij Ajax
16:36
13+
AZ bevestigt nachtmerriescenario Kees Smit vlak voor ‘Feyenoord’
16:21
11+
“Als je dan iemand moet selecteren voor de rubriek teleurstelling..”

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie