‘Bliksemtransfer voor Vandaag Inside-vertrekkers’

Foto: ‘Bliksemtransfer voor Vandaag Inside-vertrekkers’

Johan Derksen is niet bijster enthousiast over de eerste uitzending van RTL Tonight. De Snor had er meer van verwacht en vond het een grote teleurstelling. Volgens Derksen kunnen de Vandaag Inside-gasten die daar heen zijn gegaan maar beter weer zo snel mogelijk terugkeren.

Johan Derksen velt bij Vandaag Inside keihard oordeel over RTL Tonight

Bij Vandaag Inside gaat Derksen direct aan het begin van de uitzending los over RTL Tonight. “Het was een heel erg grote teleurstelling. Het begon al met die mevrouw die de voice-over is, met haar hysterische geschreeuw.” Ook de uitgenodigde deskundigen kwamen totaal niet uit de verf volgens de Vandaag Inside-analist. “De mensen die daar voor heel veel geld zitten, komen helemaal niet tot hun recht, want dat zijn specialisten en die mogen om beurten wat zeggen over hun specialisme. Dat was het dan, voor de rest moeten ze de mond houden. Ik denk dat die mensen er ontzettende spijt van krijgen.”

Volgens Derksen kon de talkshow simpelweg niet genoeg boeien. “Het was een saai en kabbelend programma en die Astrid Holleeder had een goed verhaal, dat vind ik wel een personality die vrouw, maar dat verhaal kun je één keer houden en als ze morgen weer terugkomt, kan ze niet dat verhaal weer afsteken, dus ik ben wel benieuwd hoe ze met de actualiteit omgaat.”

Voormalige Vandaag Inside-gasten komen niet uit de verf

Ook voormalig Vandaag Inside-gast Lale Gül zat er, maar ook die kwam volgens Derksen nauwelijks aan het woord. “Dan zie ik Lale Gül daar zitten en dan hoopte ik… Lale Gül zit naast de burgemeester van Rotterdam en aan hem heb ik me ooit verschrikkelijk geërgerd toen hij in een interview zei: ‘Als mijn dochter met een niet-moslim thuiskomt, dan geeft dat problemen’. Dan denk ik: Lale, dit is een ideale kans voor jou om hem op z’n vingers te tikken. Kijk, van die burgemeester hoef je niks te verwachten.”

Ook Albert Verlinde, die vorig seizoen nog aanschoof op de woensdag bij Vandaag Inside, zat in de show. René van der Gijp denkt dat het nog een beetje los moet komen. “Ik denk dat dat daar ook de bedoeling is, alleen doet niemand het en hebben ze nog een beetje angst om elkaar in de rede te vallen. Albert probeerde het wel een paar keer om er nog iets van te maken, maar het was vooral heel statisch.”

Van der Gijp ziet pijnlijke talkshow

Van der Gijp stelt dat hij niet direct weer gaat kijken. “Het was best wel een beetje pijnlijk om naar te kijken vond ik, weet je wel. Als ik niet dit programma zou doen, dan zou ik bijvoorbeeld nu vijf weken niet meer kijken en dan weer een keer kijken om te kijken of ze het dan inmiddels een beetje opgepakt hebben.”

Volgens Derksen krijgt RTL een serieus probleem met Pauw & De Wit. “René, ik denk dat Pauw & De Wit het makkelijk gaat winnen van RTL, want die twee beheersen hun vak. Nu was er Renze, die ik met kop en schouders de beste vind, maar met Beau en Humberto blijft er helemaal niks over.”

Kijk jij wel eens naar talkshows als RTL Tonight?

  • Ja, beter dan Vandaag Inside
  • Nee, doe mij maar Vandaag Inside
  • Ja, beter dan Vandaag Inside
  • Nee, doe mij maar Vandaag Inside

0 Votes

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie