‘Blessure Dumfries erger dan verwacht’

Foto: ‘Blessure Dumfries erger dan verwacht’

Denzel Dumfries is voorlopig niet inzetbaar voor Internazionale. Volgens Italiaanse media is de enkelblessure van de Nederlandse rechtsback erger dan verwacht.

Internazionale maand zonder Denzel Dumfries

Dumfries meldde zich eerder deze maand bij het Nederlands elftal, maar ontbrak door zijn enkelklachten in de WK-kwalificatieduels met Polen (1-1) en Litouwen (4-0 zege). Bondscoach Ronald Koeman liet tussendoor optekenen dat hij net niet op tijd fit was voor de laatste interlandperiode van 2026.

In werkelijkheid is de situatie erger dan verwacht. Volgens Italiaanse bronnen ligt Dumfries er nog minimaal een aantal weken uit. Het is de bedoeling dat hij tegen Genoa (14 december) of Bologna (19 december, Supercoppa Italiana) zijn rentree maakt voor Internazionale.

Zijn Milanese broodheer speelt zondagavond de stadsderby tegen AC Milan. Zijn gemis is een grote domper voor de Oranje-international, die na een aantal eerdere onderonsjes meermaals een van de meest besproken spelers was.

Een groot gemis voor Inter?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie