Blamage voor Tottenham in FA Cup-toernooi

Foto: Blamage voor Tottenham in FA Cup-toernooi

Tottenham Hotspur staat weer met beide benen op de grond. De Londenaren beëindigden afgelopen weekend een dramatische periode middels een ruime zege bij Leeds United, maar in het FA Cup-toernooi ging het helemaal mis.

Het elftal van manager Antonio Conte was vooraf gewaarschuwd. Tegenstander Middlesbrough rekende in de vorige ronde af met Manchester United, dat na strafschoppen verloor op het eigen Old Trafford. De manschappen van manager Chris Wilder wisten het ook de Spurs knap lastig te maken.

Voor rust schoten beide ploegen geen enkele keer op doel.

In de tweede helft gebeurde er wat meer voor beide doelen, maar na negentig minuten stond het nog altijd 0-0 en dus moest er een verlenging aan te pas komen om dit FA Cup-duel te beslissen. In minuut 107 maakte invaller Josh Coburn het verschil: 1-0.

Steven Bergwijn viel dinsdagavond in bij Tottenham. De Nederlander kon de ploeg van Conte dus niet helpen, waardoor de kritiek meteen weer aanzwelt in Londen. Middlesbrough mag zich daarentegen kwartfinalist noemen.

Scoreverloop: 1-0 (107′) Josh Coburn

Wie wint de FA Cup? Waag je gok via bet365!

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie