‘Bizarre Wout Weghorst-terugkeer’

Foto: ‘Bizarre Wout Weghorst-terugkeer’

Bij Manchester United beschikt men over een nieuwe oefenmeester met Rúben Amorim, maar desondanks werd er ‘slechts’ gelijkgespeeld tegen Ipswich Town. Ook Joshua Zirkzee, die twintig minuutjes in mocht vallen, kon dat puntenverlies niet verhoeden. De Nederlander ligt behoorlijk onder vuur bij de fans van The Red Devils, die in hem ‘de terugkeer van Wout Weghorst’ zien.

‘Manchester United heeft nieuwe Weghorst’

Sterker nog, op het sociale medium X wordt dat zelfs een belediging genoemd aan het adres van de huidige Ajax-spits. In zijn periode op Old Trafford maakte die slechts twee doelpunten in 31 wedstrijden, waar Zirkzee op één goal in zestien duels staat. Hij moet zijn collega-international bij het Nederlands elftal dus nog voorbijsteken.

Overigens wordt er in Engeland al volop gespeculeerd over de toekomst van de 23-jarige aanvaller, die in de afgelopen zomer voor meer dan veertig miljoen euro overkwam van Bologna. United zou openstaan voor een uitleenbeurt, waarbij Juventus wordt genoemd als mogelijke bestemming. In de Serie A maakte Zirkzee vorig seizoen immers wél indruk, met elf treffers in 34 optredens en dus een moyenne van ongeveer één op drie.

Weghorst: “De druk was bizar”

Overigens liet Weghorst zich onlangs ten overstaan van Manchester Evening News uit over zijn periode in de Premier League: “Er was nul aanpassingstijd. De druk was bizar en de fysieke belasting groter dan ik ooit had meegemaakt. Pas in de laatste maanden voelde ik me er echt comfortabel in. Toen werd ik mezelf en durfde ik de verlegenheid van me af te schudden. In de periode daarvoor was ik misschien te bescheiden.”

“Het waren voor ons hele succesvolle maanden, waarin we nauwelijks verloren”, vervolgde de Ajacied. “Ik was ook heel belangrijk voor het team als aanspeelpunt en als link tussen het middenveld en de aanval. Alleen mijn doelpunten bleven achter. Dat knaagde aan me en was de reden dat ik mijn basisplaats verloor. De Premier League is veruit de zwaarste competitie ter wereld, met de beste verdedigers. Maar we waren zelden de dominante partij die kansen creëerde. En de manier waarop we speelden was ook anders dan ik gewend was…”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

09:45
2+
Keuze Koeman krijgt kritiek: ‘Als hij dat toen had gedaan…’
09:40
1+
Jong Oranje-verrassing kreeg ‘klap’ bij aankomst in Nederland
09:30
23+
‘Opeens alarm rond Noa Lang in Italië’
09:13
15+
Zorgen om ex-Ajacied: ‘Zit in een afkickkliniek’
08:54
83+
‘Spanje wordt gek: Kees Smit maakt keuze, vliegtickets betaald’
08:35
21+
‘Ajax begaat Oranje-fout van 10 miljoen’
08:16
47+
‘Van Dijk vervangen door man van 100 miljoen’
07:57
32+
Plotseling ander geluid over Brian Brobbey
07:38
149+
‘Ajax gaat vol voor Oranje-international’
07:19
24+
‘Lionel Messi werkt aan krankzinnige comeback’
07:00
118+
‘Vlak voor Polen-Oranje grote zorgen om Wout Weghorst’
23:40
113+
Feyenoord geteisterd door Priske-drama
23:06
170+
‘Timber-drama bij Oranje, Veerman de lul’
22:50
51+
Yamal schokt Spanje met ‘verbazingwekkende actie’
22:13
115+
Stadionbaas Feyenoord doet bizarre uitspraak over Feyenoord City
22:05
260+
‘Pikante onthulling over Quinten Timber en ‘Ajax-transfer’
21:43
202+
Plots meer duidelijkheid over mogelijke opvolgers Heitinga
21:30
84+
Analisten van ESPN vellen unaniem oordeel over Ten Hag-besluit
21:10
110+
Van Hanegem onder vuur na vreemde uitspraken over Guus Til
20:47
61+
‘Noa Lang-bom staat op ontploffen bij Napoli’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie