‘Bizarre twist in transferdossier Valente en Feyenoord’

Foto: ‘Bizarre twist in transferdossier Valente en Feyenoord’

Luciano Valente richt zich momenteel op het jeugd-EK in Slowakije met Jong Oranje, maar natuurlijk volgt hij in zijn achterhoofd ook zeker alle transferontwikkelingen rondom hem. Feyenoord wil de middenvelder losweken bij FC Groningen en deed al een derde bod, meldde SoccerNews zaterdag al.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Blijft de middenvelder eerst nog een jaar bij FC Groningen?

Dit bod bedraagt naar verluidt zeven miljoen euro plus bonussen. Het is echter nog maar de vraag of Groningen nu wél overstag gaat, want de noorderlingen zetten in eerste instantie in op zelfs tien miljoen. Daarom is Feyenoord ook bereid om mee te werken aan een eventuele huurdeal.

Dat schrijft De Telegraaf. In dat geval zal Valente eerst nog een jaar in Groningen blijven. Of Valente daar zelf heil in zit valt te betwisten, want eerder haakte PSV nog af omdat Valente niet eerst nog een jaar bij Groningen gestald wilde worden, alvorens in 2026 te verkassen naar Eindhoven.

De krant meldt verder: “FC Groningen heeft tot nu toe de poot stijf gehouden en mikt op een bedrag dat inclusief bonussen richting de 10 miljoen euro gaat. Dat is voor een deel ook onderhandelingsstrategie, omdat de noordelijke club goed beseft dat er voor Valente maar één serieuze vervolgstap is op dit moment en dat is Feyenoord. De middenvelder werd al rondgeleid op trainingscomplex 1908 en had een heel goed gesprek met Feyenoord-trainer Robin van Persie.”

Wil jij het voetbal leuker maken? Volg SoccerNews op onze social media-kanalen!

Natuurlijk lees je niet alleen alles op onze website, wij maken het voetbal ook leuker op social media! Volg ons op FacebookTwitterInstagramTikTok en YouTube en mis niks van de mooiste sport die er is.

Valente eerst nog een jaar in Groningen laten

  • Goed plan
  • Slecht plan
  • Goed plan
  • Slecht plan

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

18:50
1+
Ajax moet inzetten op terugkeer van ‘echte Ajacied’
18:30
4+
Dít moet de opvolger van Van Bommel worden
18:10
51+
‘Kroes gaat voor 70 miljoen-deal!’
17:50
41+
Onthulling Feyenoorder na vertrek: “Onzin!”
17:31
18+
‘Transferdomper in Eindhoven’
17:12
33+
‘Grote problemen voor Yamal door ‘dwerg-rel”
16:51
88+
Nieuwe club Carlos Forbs lijkt bekend; akkoord in de maak
16:36
283+
‘Slot zet Anfield in de fik en betaalt 275 miljoen’
16:26
29+
‘Conceição heeft nieuws voor Farioli’
16:11
71+
‘Hoofd Bakayoko volledig op hol gebracht’
15:53
153+
‘Bij deze club speelt Michiel Kramer volgend seizoen’
15:39
63+
Rosa over hereniging met Moro: ‘Altijd twee spelers die hem moesten verdedigen’
15:25
493+
‘Anwar El Ghazi terug naar Eredivisie’
15:16
53+
SN Transferoverzicht: Spaanse furie voor Ajax, PSV pakt door
15:12
0+
Voorspelling Zweden – Engeland: Wiegman pakt de overwinning
15:02
158+
Albert Verlinde vertrekt per direct bij Vandaag Inside
14:51
21+
Kovar kiest bij PSV voor rugnummer 32 en onthult bijzondere reden
14:36
227+
‘Ongekend: PSG biedt kwart miljard euro op middenvelder’
14:21
292+
‘PSV wil Liverpool-aanvaller van bijna 30 miljoen’
14:06
103+
‘Pijnlijke constatering voor Feyenoord’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie