Bizar: ‘Overmars ging voor shocktransfer’

Foto: Bizar: ‘Overmars ging voor shocktransfer’

Zaakwaarnemer Rob Jansen heeft een hele bijzonder anekdote gedeeld over Marc Overmars. De oud-voetballer zou in zijn laatste jaren van zijn profcarrière nog geprobeerd hebben voor een bizarre transfer te gaan naar Al Jazira, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten.

Rob Jansen deelt bizarre anekdote over Marc Overmars in de podcast KieftJansenEgmondGijp

“Weet je wie ook stage liep als voetballer? Marc Overmars”, begint Jansen zijn met zijn opmerkelijke verhaal over de oud-directeur van Ajax in de podcast KieftJansenEgmondGijp. René van der Gijp vraagt vervolgens bij welke club dat was. “Al Jazira”, reageert Jansen over de club uit de Verenigde Arabische Emiraten.

In 2008 was Philip Cocu daar ook actief, wat ook invloed heeft gehad op de stage van Overmars vertelt Jansen. “Marc zat een beetje met problemen en wilde toch nog ergens kijken of hij een contract kon krijgen. Maar hij was al lang uitgevoetbald, want zijn knie was redelijk slecht.” Cocu kon volgens Jansen toch een stage regelen bij Al Jazira. “Die knie was helemaal een drama. Marc zei dat het hem wel zou lukken, dus wij vlogen naar Abu Dhabi. Cocu was daar de grote jongen en daarom werd dat ook toegestaan.”

Kansloze missie

Jansen stelt dat het eigenlijk totaal niet meer kon bij Overmars. “Ik zag Marc lopen, rennen, vliegen en van alle kanten proberen die bal erin te schieten. Maar dat ging gewoon niet. De trainer zat naast mij en zei: hij doet wel zijn best. Dan ben je toch een heel grote speler geweest. Ik heb Marc toen gezegd dat hij dat niet meer moest doen. Maar niemand heeft dat ooit geweten, tot nu.”

Zie jij Overmars nog weer terugkeren in een functie bij een Nederlandse club?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

11:34
5+
Vink steunt fel bekritiseerde Ajacied: “Allemaal fan van hem”
11:21
4+
Blessurebom onder titelprolongatie Bayern München
11:06
49+
Clubs melden zich bij Roda JC voor Bas Sibum
10:52
206+
‘Ajax belt met Slot, Real én Arsenal: totale verbijstering’
10:37
41+
‘Eredivisie-terugkeer voor Gertjan Verbeek’
10:34
93+
‘Alex Kroes slaat fantastische slag met terugkeer’
10:23
25+
Brievenbonje tussen Halsema en UEFA na Ajax-besluit
10:09
106+
‘Ian Maatsen maakt verkeerde toekomstkeuze’
09:48
29+
Op welke zender kijk je PSV – Ajax?
09:45
46+
‘Premier League-club biedt 50 miljoen op Nico Williams’
09:10
27+
Harry Kane: ‘Voetbalbonden negeren spelerszorgen’
08:53
51+
De ‘nieuwe Sergio Ramos’ tekent bij Real Madrid
08:37
12+
PSV-beul Ødegaard geeft voetbalshow en ‘vernietigt’ tegenstander
08:22
62+
Argentinië vernedert Brazilië: “Lesje geleerd”
07:30
62+
Verenigde Staten-bondscoach over WK-kansen: ‘Hulp nodig van Trump’
07:00
74+
Verbruggen mist instinct: “Ga omgekeerd staan”
23:36
64+
Pech voor Slot na ‘brutaal’ Liverpool-verzoek
23:12
35+
Argentinië zonder te spelen al zeker van WK-deelname
22:49
15+
AZ-speler Møller Wolfe walst met Noorwegen over Israël heen
22:31
213+
Mislintat-aankoop is terug na blessure: ‘Geweldig gevoel’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie