‘Beste speler Eredivisie gaat niet naar WK’

Foto: ‘Beste speler Eredivisie gaat niet naar WK’

In het algemeen kunnen we stellen dat PSV er dit seizoen met kop en schouders boven uitsteekt in de Eredivisie. Maar dat betekent niet dat je in de zomer op het wereldkampioenschap een Nederlands elftal hoeft te verwachten met veel spelers van de Eindhovenaren in de basis.

‘Joey Veerman niet mee naar WK 2026 met Oranje’

Joey Veerman is één van de beste (en misschien wel de allerbeste) spelers van de hele Nederlandse competitie, maar sinds het echec in de wedstrijd tussen Oranje en Oostenrijk op het Europees kampioenschap van 2024 moet Koeman, die keihard kan zijn, niets van de spelverdeler hebben. Journalist Jeroen Haarsma zei een tijdje geleden bij ESPN: “Opvallend hoe de deur richting hem een beetje wordt dichtgehouden door Koeman. Als je hem dit weekend ziet spelen; kunnen spelers als Jeremie Frimpong en Donyell Malen daar niet enorm veel profijt van hebben?”

Sjoerd Mossou wist: “Koeman wil Veerman niet als wissel meenemen. Hij slikte een beetje z’n antwoord in, maar wat hij volgens mij bedoelde, was dat hij spelers nodig heeft die energie brengen en niet energie kosten. Hij ziet er gewoon geen reserve in. Het is nogal logisch dat hij nooit basisspeler zal zijn op dit middenveld. Dus dan neem je hem blijkbaar ook niet mee als wissel.”

Bij tijd en wijle laat de middenvelder, die in de afgelopen winterstop nog dicht bij een transfer naar Fenerbahçe was, schitterende dingen zien in de Eredivisie. Maar soms gaat het mis, zoals tegen sc Heerenveen. Tim Reedijk van Voetbal International schrijft: “Knullig balverlies van Veerman leidt de 0-1 van Heerenveen in. De bezoekers spelen het goed uit en Nordas rondt fraai af met een halve omhaal.”

De fans van de gedoodverfde landskampioen zitten vrij hoog in hun irritatie: “Veerman weer de zwakste van PSV net als vorige week Wissel die gast en weg met hem bij ieder aannemelijk bod…” Er wordt ook naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewezen, dat de spelmaker zou kunnen vergeten: “Of Joey Veerman mee moet naar WK?” En: “Snap nu ook wel dat Veerman niet bij het Nederlands elftal zit, veel te laconiek.” Men vindt ook dat de PSV’er te vaak met zijn teamgenoten bezig is: “Wat is die Veerman weer veel te gemakkelijk in zn uitverdedigen. Waardeloos! Maar als een ander iets fout doet is hij de eerste die loopt te zeiken.” Een laatste reactie: “Helaas laat Veerman weer eens zien waarom hij de absolute top niet aankan… wat een blunder van de spelverdeler.”

Moet hij mee?

  • Vind ik wel
  • Vind ik niet
  • Vind ik wel
  • Vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie