Bayern-ster voor schut op persmoment: “Iemand van negentien…”

Foto: Bayern-ster voor schut op persmoment: “Iemand van negentien…”

Jamal Musiala heeft met een aantal opmerkelijke uitspraken opzien gebaard op de persconferentie voorafgaand aan het Champions League-duel tussen Feyenoord en Bayern München. De aanvallende middenvelder kreeg enkele vragen over een aantal Feyenoord-spelers, maar leek niet erg op de hoogte te zijn van zijn opponenten.

Genante vertoning Bayern-speler Musiala op persmoment

Musiala is dit seizoen een blikvanger bij Bayern en scoorde al veertien doelpunten in 24 duels. Bovendien gaf de Duits international ook nog eens zes assists. Hoewel de laatste twee wedstrijden als invaller binnen de lijnen kwam, daar wordt de middenvelder in De Kuip wel in de basis verwacht.

Op de persconferentie kreeg Musiala onder meer vragen over wat de kracht is van de Rotterdammers en welke speler het meeste indruk maakt. Uit beelden van de NOS blijkt dat de Duitser zijn huiswerk niet echt goed gedaan heeft. “Ik ben slecht met namen. Kun je een paar namen opnoemen?”

De middenvelder probeerde er uiteindelijk maar het beste van te maken. “We hebben de bespreking al gehad, maar ik ben niet goed met namen. Ik weet dat ze goed zijn op de counter. Ze hebben veel kwaliteit en iemand van negentien jaar op het middenveld.” Daarmee leek Musiala Antoni Milambo te bedoelen. Van een makkie wil de Bayern-ster in ieder geval niet spreken. “Er is veel kwaliteit en we zullen ze niet onderschatten.” Feyenoord en Bayern München spelen woensdagavond om 21.00 uur tegen elkaar in De Kuip.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

12:49
1+
Voorbeschouwing Fortuna Sittard – Ajax: kan Ajax druk aan?
12:47
17+
Enorme dreun voor PSV: blessure Pepi nóg erger dan gedacht
12:33
20+
Woede na tweet Quick Boys over Goes: ‘Doe ff normaal’
12:16
40+
Van der Gijp foetert na PSV – Feyenoord: “Kom op, man”
12:00
23+
Hét talent van de voetbaltrots van Maastricht
11:45
23+
‘FC Twente heeft slecht nieuws voor Ajax-huurling’
11:30
152+
Alle bevestigde (winter) transfers in Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie
11:15
29+
‘Toekomst Vandaag Inside-gast aan zijden draadje’
10:49
39+
‘Hartverscheurend besluit voor voetbalfans’
10:33
23+
Fikse domper voor Salah-Eddine
10:16
97+
‘Van der Gijp langer weg bij Vandaag Inside’
09:50
102+
‘Nieuwe Barcelona-rol voor Frenkie de Jong’
09:33
79+
Liverpool-revelatie geprezen: “Meesterzet van Slot”
09:17
54+
‘Krankzinnige’ dubbelactie Virgil van Dijk
08:59
33+
Slot naar iconisch Wembley: “Maar als je mij een beetje kent…”
08:44
101+
Van Polen tipt PSV Pepi-vervanger: “En dan tegen Wouter Goes”
08:28
392+
‘Gitzwart scenario dreigt voor PSV’
08:12
49+
Koopmeiners baalt: “Had er wel oren naar”
07:50
244+
‘Op staande voet ontslag voor ‘KNVB-clown”
07:33
40+
Clasie geïrriteerd: “Kan ook mijn enkel breken, snap je?”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie