Bayern onder vuur na BILD-kiekjes: “Jobs op het spel”

Foto: Bayern onder vuur na BILD-kiekjes: “Jobs op het spel”

Een delegatie van de spelersgroep van Bayern München is zondag naar Ibiza vertrokken om de 34ste landstitel te vieren. De Bundesliga-grootmacht noemde de trip eerder nog ‘ongepast’, maar toch zijn dertien spelers in het vliegtuig gestapt naar het Spaanse eiland.

Bayern München-spelers zorgen voor ophef met Ibiza-trip

BILD heeft foto’s van de desbetreffende Bayern-spelers naar buiten gebracht. Aanvankelijk ging het om kiekjes op de luchthaven, maar al snel werden de spelers ook in een nachtclub vastgelegd. Die trip is niet onomstreden. Der Rekordmeister speelt nog tegen degradatiekandidaat TSG 1899 Hoffenheim, waardoor 1. FC Heidenheim zomaar eens de dupe kan worden.

“Ik begrijp niet dat de club zoiets goedgekeurd heeft”, concludeert Dietmar Hamann, voormalig speler van Bayern München, namens Sky Sport Deutschland. “Ze hebben een voorbeeldfunctie. Het heeft allemaal te maken met professionaliteit en de competitie met de nodige ernst behandelen. De Bundesliga is nog bezig. In Heidenheim staan jobs op het spel.”

“Als club zeg je eerst dat het niet mag en vervolgens vertrekken ze toch”, stelt voormalig Bayern-doelman Oliver Kahn op zijn beurt. “Wat zijn ze nu op dit moment aan het doen in Ibiza?” Overigens staan de spelers dinsdag weer op het trainingsveld in München.

Gaat Bayern te ver?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie