‘Barça-leiding praat sterkhouder bij en probeert transfer tegen te gaan’

Soccernews

FC Barcelona heeft Dani Alves toestemming gegeven om te vertrekken naar vermoedelijk Juventus, maar Javier Mascherano hoeft niet te rekenen op dezelfde behandeling. Sterker nog: in Catalonië staan ze überhaupt niet open voor een deal.

De Catalaanse krant [i]Sport[/i] meldt dat er een gesprek heeft plaatsgevonden tussen technisch directeur Robert Fernandez en Mascherano. De Argentijnse verdediger annex middenvelder heeft te horen gekregen dat hij nog steeds deel uitmaakt van de plannen van coach Luis Enrique. Om die reden ziet Barça een vertrek niet zitten.

Mascherano had zelf willen overstappen naar Juventus, net zoals zijn inmiddels oud-teamgenoot Alves. Waar de Braziliaan contractueel gratis de deur uit mocht wandelen, daar moet de Argentijn twintig miljoen euro opbrengen. Inmiddels heeft de [i]Oude Dame[/i] in Miralem Pjanic al ruim dertig miljoen euro uitgetrokken.

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie