‘Barça en Atlético strijden om Oranje-international’

Foto: ‘Barça en Atlético strijden om Oranje-international’

De kans lijkt steeds groter te worden dan Nathan Aké bezig is aan zijn laatste weken in het shirt van Manchester City. De dertigjarige verdediger is op een zijspoor beland bij de Premier League-grootmacht en staat open voor een winters vertrek. Daarbij brengt Diario Sport de Oranje-international opnieuw in verband met FC Barcelona, terwijl ook Atlético Madrid geïnteresseerd blijft.

Spaanse top wil Nathan Aké verleiden tot overstap

Gedurende de seizoenen hiervoor was Aké nog onomstreden in het basiselftal van Pep Guardiola, maar daar is inmiddels verandering in gekomen. Dit seizoen moet de Nederlander het steeds meer doen met (korte) invalbeurten of zelfs helemaal geen speelminuten. Josko Gvardiol is links centraal in de achterhoede onaantastbaar, terwijl Nico O’Reilly de concurrentiestrijd op linksback gewonnen heeft.

Dit is verschillende topclubs in het buitenland ook opgevallen. Bovendien zou Aké door zijn management zijn aangeboden bij onder andere FC Barcelona. ‘Hij wil graag een transfer maken, vooral als het hem de mogelijkheid biedt om voor Barça te spelen’, schrijft Diario Sport. Echter zouden de Catalanen mikken op een huurdeal, iets wat ze in Manchester dan weer niet zien zitten.

Aké beschikt over een contract tot medio 2027 en zou voor een bedrag van 25 miljoen euro mogen vertrekken. Daar lijkt FC Barcelona op dit moment niet aan te kunnen voldoen. Aan de andere kant zit Atlético Madrid ook nog altijd op het vinkentouw. Diego Simeone wil deze winter dolgraag zijn achterhoede versterken met een linksbenige verdediger, daarvoor zou Aké een van de opties zijn.

Maakt hij deze winter een transfer?

  • Ja, denk ik wel
  • Nee, denk ik niet
  • Ja, denk ik wel
  • Nee, denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

08:12
63+
Op welke zender kijk je FC Den Bosch – PSV live?
07:43
503+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen AZ: problemen voor Grim?
07:29
14+
‘Inter wil vervanger Dumfries bij PSV wegplukken’
07:14
198+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen Den Bosch: wie vervangt Pepi?
07:02
71+
‘Vlak voor AZ-Ajax zorgen om Van der Vaart’
23:03
59+
Twente wint, maar Van den Brom is woest: ‘Slappe lullen!’
22:42
198+
‘Talpa heeft enorm probleem met Johan Derksen’
22:21
73+
‘Ajax grijpt mis op transfermarkt en moet zoektocht vervolgen’
21:54
41+
AZ is resoluut: huurtransfer keihard afgewezen
21:37
143+
‘Ajax neemt ingrijpend besluit over Owen Wijndal’
21:00
130+
Memphis Depay mogelijk serieuze optie voor PSV
20:49
34+
‘WK-transfer Malen in gevaar, nieuwe club meldt zich’
20:34
55+
Kees Smit geeft glashelder signaal over ‘AZ-exit’
20:25
227+
Waanzinnige verrassing met nieuwe bondscoach Oranje
20:10
29+
Ron Jans grijpt in bij FC Utrecht: smaakmaker op de bank
20:01
419+
‘Weghorst maakt Eredivisie-transfer, fans vieren feest’
19:51
155+
Opvallend: ‘Hirving Lozano keert terug’
19:25
0+
‘El Clásico krijgt vervelend staartje voor Frenkie de Jong’
18:51
43+
‘Vraagprijs Nederlandse middenvelder flink gezakt: volop interesse’
18:34
109+
Ajax-pareltje gaat voor nieuwe glansrol: “Nooit eerder in mijn leven…”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie