Baas gaat vol tegen Heitinga in: ‘Of wij naïef spelen?

Foto: Baas gaat vol tegen Heitinga in: ‘Of wij naïef spelen?

Het wordt een flinke kluif voor Ajax, het treffen met Chelsea in de Champions League. Althans, dat is de consensus in de media. Youri Baas is het daar absoluut niet mee eens. In aanloop naar de pot tegen de Engelse ploeg rekent de verdediger hard af met de lage verwachtingen. Én met de woorden van trainer John Heitinga.

Baas trekt eigen conclusies in aanloop naar Chelsea-uit

Het avontuur van Ajax in deze editie van de Champions League is nog niet wat men er in Amsterdam van had gehoopt. Heitinga noemde het debuut tegen Marseille zelfs ‘naïef’. Baas denkt daar totaal anders over, zo valt te lezen in Ajax Life. “Ik zou het niet naïef willen noemen. We moeten niet per se meer naar achter spelen, maar wel beter verdedigen in het midblok. Daarin moeten we betere afspraken maken.”

Het vertrouwen zal niet super zijn, want afgelopen weekend werd er tegen AZ met 0-2 verloren. Baas knikte kort voor tijd de 1-2 binnen, maar een lompe elleboog van Wout Weghorst zorgde ervoor dat de treffer werd afgekeurd. “Ik miste in de laatste fase wel veerkracht”, onthult de verdediger. “Een afgekeurde goal in de slotfase helpt dan ook niet mee. Daardoor krijg je het publiek er misschien achter en ontstaat er energie.”

Toch ziet Baas zelf kansen in het duel met The Blues in het miljoenenbal. “Misschien is dit duel juist fijn, nadat je de laatste twee potjes niet lekker speelde. Het is een mooi podium om ons op te herpakken”, klinkt de mandekker hoopvol. Is een gelijkspel of kleine nederlaag dan iets om tevreden mee te zijn?. “Nee, alleen met een overwinning”, besluit Baas strijdbaar.

Hoe schat jij de kansen van Ajax in?

  • Het kan
  • Kansloos
  • Zal erom hangen
  • Het kan
  • Kansloos
  • Zal erom hangen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie