AZ loopt blauwtje: “Niet te koop”

Foto: AZ loopt blauwtje: “Niet te koop”

Bekerwinnaar AZ heeft een blauwtje gelopen bij FC Groningen. Een transfer van Thom van Bergen naar Alkmaar is definitief afgeketst als we diens huidige werkgever mogen geloven.

Thom van Bergen mag niet meer naar AZ

AZ en FC Groningen voerden eerder deze zomer concrete gesprekken over een transfer van Van Bergen. De Alkmaarse club kreeg zelfs toestemming om met de speler in kwestie te onderhandelen. Zelf stond de jeugdinternational open voor deze overstap, maar liet hij eerder optekenen: “Mocht het lukken, dan is dat hartstikke mooi. En anders blijf ik nog een jaar in het mooie Groningen voetballen.”

Algemeen directeur Frank van Mosselveld laat aan RTV Noord weten: “We hebben toen een ‘range’ aangegeven. Als AZ daarbij in de buurt zou komen, want iedereen heeft een prijs, dan zouden we het gesprek serieus voortzetten. Na anderhalf uur praten kwamen we tot de conclusie dat het niet ging lukken. We hebben elkaar een hand gegeven en zijn allebei verder gegaan.”

Na ruim vierenhalve week meldde AZ zich opnieuw in Groningen. “AZ heeft zich inderdaad opnieuw gemeld en wij hebben aangegeven dat Thom niet te koop is. De competitie staat op het punt van beginnen en Thom heeft een belangrijke rol binnen ons elftal”, benadrukt Van Mosselveld. De sportieve belangen wegen nu simpelweg zwaarder dan de financiële voordelen.

Van Bergen ligt in Groningen nog vast tot medio 2028.

Terecht?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie