AZ gunt Buurmeester Eredivisie-hereniging

Foto: AZ gunt Buurmeester Eredivisie-hereniging

Zico Buurmeester maakt het seizoen af bij PEC Zwolle. De Blauwvingers huren de 23-jarige middenvelder van AZ, dat hem een terugkeer gunt op bekend terrein.

PEC Zwolle huurt Zico Buurmeester van AZ

Burmeester speelde vorig seizoen 45 officiële wedstrijden voor AZ (vijf doelpunten en vijf assists). Vorige week speelde hij nog tegen Levski Sofia, maar zijn perspectief werd te laag ingeschat. Om die reden gunt men hem evenals het seizoen 2023-2024 de kans om zich te meten bij PEC Zwolle.

Technisch directeur Gerry Hamstra: “We zijn heel blij dat Zico onverwachts beschikbaar kwam en voor ons heeft gekozen, daar hij meerdere opties had. Zeker ook gezien het feit dat hij vorig seizoen nog ruim 40 wedstrijden in het eerste van AZ speelde. Zico is topfit en sluit per direct aan.”

Buurmeester is eveneens content: “PEC Zwolle staat voor verzorgd en aanvallend voetbal en laat dat ook dit seizoen weer zien. Trainer Henry van der Vegt kent mij en heeft veel vertrouwen in me uitgesproken. Ook vanuit mijn kant is het vertrouwen groot, net als de zin om er iets moois van te maken. Ik heb me hier altijd thuis gevoeld en kijk er dan ook naar uit om terug te keren bij de club.”

Einde verhaal bij AZ?

  • Waarschijnlijk wel
  • Welnee
  • Waarschijnlijk wel
  • Welnee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie