‘Arne Slot wéér van god los: 500 miljoen explodeert’

Foto: ‘Arne Slot wéér van god los: 500 miljoen explodeert’

Liverpool ging afgelopen zomer flink los op de transfermarkt en trok voor om en nabij de 500 miljoen euro aan spelers aan. Toch blijkt dat nog niet genoeg geweest te zien, want volgens oud-speler Jamie Carragher moet Arne Slot in de winterse transferperiode opnieuw de knip trekken om de huidige problemen op te lossen.

Arne Slot moet met Liverpool weer transfermarkt op

Het loopt dit seizoen nog niet vlekkeloos bij Liverpool, ondanks dat men honderden miljoenen heeft uitgegeven. Alexander Isak, Florian Wirtz en Hugo Ekitiké kwamen gezamenlijk alleen al voor 350 miljoen euro naar The Reds. Toch heeft Liverpool in de Premier League al een flinke achterstand van acht punten op koploper Arsenal. Bovendien werd men voor de interlandperiode ook met 3-0 verslagen door Manchester City.

Sky Sports-analist Carragher vindt dat Liverpool toch weer de transfermarkt op moet. “Liverpool moet in januari een centrale verdediger halen, dat hadden ze afgelopen zomer al moeten doen.” Volgens de oud-prof is die positie te dun bezet bij The Reds. “Als er centraal achterin nog een blessure bijkomt, ontspoort het seizoen van Liverpool echt. Dus ze moeten de markt op in januari.”

Marc Guéhi naar Liverpool

Daarbij lijkt Liverpool opnieuw een poging te willen wagen voor Marc Guéhi melden diverse Engelse media. De Crystal-Palace verdediger stond van de zomer ook al op het lijstje bij de ploeg van trainer Arne Slot, maar op het laatste moment ketste een transfer af. Guéhi kan rekenen op meer interesse, maar Liverpool lijkt de voorkeur te hebben van de verdediger.

Dat Liverpool afgelopen zomer al zoveel geld heeft uitgegeven op de transfermarkt is volgens Carragher niet meer dan logisch. De club zag onder meer Trent Alexander-Arnold en Darwin Núñez vertrekken en verloor Diogo Jota door een tragisch ongeval. Bovendien stelt Carragher dat Kostas Tsimikas niet goeg genoeg bevonden werd voor de linksbackpositie. “Dus ze moesten een linksback halen (Milos Kerkez, red.) en ze moesten Trent ook vervangen (Jeremie Frimpong, red.). Maar achterin hebben ze echt nog iemand nodig.”

Heeft Liverpool nog een centrale verdediger nodig?

  • Ja, dat vind ik wel
  • Nee, dat vind ik niet
  • Ja, dat vind ik wel
  • Nee, dat vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

12:16
1+
Van der Vaart spot Eredivisie-parel: “Heeft alles om absolute top te bereiken”
12:00
10+
Goes ‘schreeuwend voor de tv’ door Ajax en Feyenoord
11:45
0+
Op welke zender kijk je Bournemouth – Chelsea?
11:30
48+
‘Competitievervalsing bij Ajax – Groningen’
11:15
0+
Op welke zender kijk je Aston Villa – Arsenal?
11:00
40+
‘Zerrouki hakt knoop door over Feyenoord’
10:45
1+
Op welke zender kijk je Real Betis – Barcelona?
10:30
46+
‘Ajax-drama voor McLaren: Verstappen wereldkampioen’
10:15
67+
‘Groot verlies voor Johan Derksen’
10:00
9+
Op welke zender kijk je Fortuna Sittard – Ajax?
09:45
24+
‘Ajax-kandidaat per direct afgestreept’
09:30
75+
‘Koeman weg bij Oranje: handtekening gezet’
09:15
11+
Op welke zender kijk je Feyenoord – PEC Zwolle?
09:00
184+
Vermoedelijke opstelling Feyenoord tegen PEC Zwolle: keeperswissel in Rotterdam?
08:45
420+
‘Feyenoord-implosie voor Sem Steijn’
08:30
2838+
‘Keiharde botsing bij Vandaag Inside’
08:15
1500+
‘Davy Klaassen per direct op non-actief gezet’
08:00
412+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Fortuna: Grim wijzigt op één plek
07:45
205+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen Heerenveen: Bosz gooit roer weer om
07:30
26+
Op welke zender kijk je Heerenveen – PSV?
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie