Arne Slot slaat terug na kritiek: “Jullie luisteren niet”

Foto: Arne Slot slaat terug na kritiek: “Jullie luisteren niet”

Arne Slot heeft gereageerd op de kritiek van Steven Gerrard. Dat de Nederlandse Liverpool-manager uitlegde dat de vroege uitschakeling in Europa vorig seizoen zijn ploeg had geholpen, schoot in het verkeerde keelgat van het clubicoon.

Liverpool-manager Arne Slot vindt dat uitspraak uit context is gehaald

“Dit gaat geen populaire mening zijn, maar misschien werden we vorig seizoen wel kampioen, omdat we vroeg werden uitgeschakeld in de Champions League (door Paris Saint-Germain, red.). Wij hadden in de slotfase elke keer een week rust voor een competitiewedstrijd. Arsenal niet. Misschien heeft dat geholpen met de landstitel”, zei Slot dinsdag tijdens een persconferentie

De supporters waren het daar niet bepaald mee eens en ook Gerrard reageerde bij TNT Sport fel. “Ik ben het eens met de fans. Ze stonden op het moment van de uitschakeling vijftien punten voor op de nummer twee. De competitie lag al in zijn plooi. Je kan zoiets niet zeggen, dat raakt de supporters.”

Na de 6-0 zege op Qarabag laat Slot weten dat zijn woorden uit zijn verband zijn gehaald. “En niet een klein beetje, maar heel erg. Ik geef altijd lange antwoorden en moet dat doen in mijn tweede taal. Dan kan je soms een bepaald woord missen. Ik gebruikte heel bewust het woord misschien. Maar blijkbaar luisteren jullie niet altijd goed genoeg.”

‘Natuurlijk was ik niet blij met de nederlaag tegen PSG. Het team was sterk genoeg om de Champions League te winnen. Maar als beste team heb je wel al je spelers nodig. Dat wilde ik met die uitspraak zeggen. Na PSG hebben we geen blessures meer gehad. Als dat wel zou zijn gebeurd, was het misschien lastiger geweest om kampioen te worden. De volgende keer zal ik het nog duidelijker verwoorden”, verhelderde de manager.

Kan je je vinden in de woorden van Slot?

  • Zeker wel
  • Niet echt
  • Zeker wel
  • Niet echt

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie