Argentinië en Colombia moeten Zuid-Amerikaanse eer redden | WK Alarm

Foto: Argentinië en Colombia moeten Zuid-Amerikaanse eer redden | WK Alarm

In WK Alarm zetten we bij SoccerNews iedere dag rond het avondeten op een rijtje wat je later die avond en nacht allemaal te wachten staat op het wereldkampioenschap voetbal. Welke landen spelen, wat zijn de interessantste verhaallijnen? Een overzicht!

WK Alarm | Messi tegen de Farao’s, Zwitserland-Colombia ook op dinsdag

We zijn aanbeland bij de laatste achtste finales van het WK. Welke landen scharen zich als laatste nog bij de beste acht van dit toernooi? Gisteren waren er met Portugal-Spanje en VS-België twee interessante affiches op voorhand, dat is op de dinsdag misschien net wat anders. Zo is titelhouder Argentinië de grote favoriet tegen Egypte, maar dat betekent niet dat de underdog geen kans maakt.

Zo dwong het nietige Kaapverdië de Argentijnen in de vorige ronde tot het uiterste. Bij een 1-1 stand moest er verlengd worden, ook in die extra speeltijd maakten de Kaapverdianen nog gelijk. Een late eigen doelpunt maakte net het verschil. Zo overtuigend was het dus niet bij Argentinië, waar Lionel Messi zijn totaal wel opkrikte naar zes treffers op dit WK. Egypte was op zijn beurt tegen Australië ook niet bijster sterk. Door beter genomen strafschoppen werd de laatste zestien bereikt. Wat kunnen Mo Salah en co tegen Argentinië?

Alles over het WK Voetbal | Schema Nederland | Wedstrijden | Standen | Speelsteden

De druk staat op de Zuid-Amerikaanse landen op deze dinsdag, weet ook Colombia. In knock-outfase zijn immers Brazilië, Paraguay en Ecuador al uitgeschakeld. Mochten beide ploegen doorkomen staat er in de kwartfinale wel een heetgebakerde Argentinië-Colombia op de rol. De Colombianen kwamen door als groepswinnaar en waren ook duidelijk beter tegen Ghana. Toch werd er maar met minimale cijfers gewonnen. Het is nog wachten tot vedettes Luis Díaz en James Rodríguez echt opstaan. Laatstgenoemde werd tegen Ghana nog in de rust gewisseld vanwege een matige eerste helft.

Zwitserland is als altijd degelijk. Normaliter komt het de groepsfase door en is het daarna direct klaar, nu rekende het af met Algerije (2-0). Veel lof is er voor het 20-jarige talent Johan Manzambi. Hij maakt veel indruk op het toernooi en knokte zich in de basisploeg. De teller staat inmiddels op drie treffers en twee assists. Newcastle United zou ver willen gaan om hem los te weken bij SC Freiburg, dat wel 60 miljoen euro zou verlangen. Mocht het van een transfer komt lijkt dat slecht nieuws voor Sean Steur te betekenen.

Twee mooie wedstrijd vandaag?

  • Verwacht ik zeker!
  • Mwah…
  • Verwacht ik zeker!
  • Mwah…

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie