Antony breekt plots in tranen uit tijdens interview na duel met Utrecht

Foto: Antony breekt plots in tranen uit tijdens interview na duel met Utrecht

Tegen FC Utrecht (2-1) had flankspeler Antony misschien wel een rode kaart moeten hebben voor zijn verkapte kopstoot jegens Souffian El Karouani. Afgelopen weekend kreeg de Braziliaan wél de rode prent, nadat hij na een poging tot het doen van een omhaal zijn tegenstander hard raakte (tegen Girona).

Antony emotioneel door missen stadsderby tegen Sevilla CF

Antony is daardoor geschorst voor de grote derby met Real Betis tegen Sevilla CF. Na Utrecht-thuis vertelt de oud-Ajacied daarover, waarop hij hevig geëmotioneerd raakt. “Het is een belangrijke overwinning in een zware wedstrijd. We wisten dat het belangrijk was om thuis te winnen en vertrouwen op te bouwen voor de derby. Heel triest dat ik hem niet kan spelen vanwege een rode kaart voor een onbewuste overtreding. Het is een zware week voor me geweest…”, snottert Antony tegenover Movistar.

“Ik weet dat er veel wedstrijden zijn, maar ik weet ook hoe belangrijke deze is voor de stad. Ik ben verdrietig en boos. Want ik wil zondag spelen. Het is de belangrijkste wedstrijd van het jaar. Als je dan niet mee kan doen, om deze reden, valt me dat zwaar. De rode kaart heeft me geraakt. Ik zag mezelf ook spelen in de derby, maar nu moet ik mijn ploeggenoten aanmoedigen”, aldus Antony.

Real Betis gaat wel nog in verder beroep tegen een langere schorsing voor Antony. Verder wordt er gevreesd over de fitheid van Sofyan Amrabat en Isco, die beiden uitvielen tegen Utrecht. “Ik hoop dat ze snel herstellen. We hebben ze nodig, dus laat het niets ernstigs zijn, zodat ze er zondag wél bij zijn..”

Antony is een vreselijke gozer

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie