Analisten zijn duidelijk over spitsenkwestie AZ: ‘Hij is veel beter’

Foto: Analisten zijn duidelijk over spitsenkwestie AZ: ‘Hij is veel beter’

Na de eerste helft tussen AZ en SC Heerenveen lijkt het eigenlijk al gespeeld in het Afas Stadion, dus in de ESPN studio ging het over de twee centrumspitsen bij de thuisploeg: wie is er beter tussen Troy Parrott en Mexx Meerdink. Zowel Karim El Ahmadi en Kenneth Perez waren het erover eens.

Meerdink is beter dan Parrott, oordeelt men

Met een zuivere hattrick in de eerste helft maakt Meerdink een goede indruk, zo ook bij Perez. “Meerdink is toch ook gewoon de veel betere spits?” De Deense ex-prof leek de vergelijking niet heel moeilijk te vinden. “Ik denk dat het een beetje is veranderd is de laatste tijd, sinds de blessure van Parrott. Ze hebben nu een heerlijke spits staan. Hun aankoop is niet beter gebleken dan hun eigen talent.”

Voormalig Feyenoorder Karim El Ahmadi sloot zich aan bij zijn collega. “Niet alleen zijn goals vallen op, ook in het meevoetballen heeft hij meer gevoel. In balvastheid en passen is hij de betere optie, in mijn optiek. Puur op kwaliteit.” Toch onderschatten de heren het scorend vermogen van de Ierse aanvalsleider niet, ondanks hun voorkeur voor de Nederlandse spits.

Wie vind jij beter?

  • Mexx Meerdink
  • Troy Parrott
  • Mexx Meerdink
  • Troy Parrott

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie