Ambitieuze middenvelder gaat vol voor Oranje

Foto: Ambitieuze middenvelder gaat vol voor Oranje

Ludovit Reis hoopt met zijn transfer naar Club Brugge in de kijker te komen van bondscoach Ronald Koeman. De 25-jarige Haarlemmer aast op een plek op het middenveld bij Oranje.

Ludovit Reis hoopt zich bij Club Brugge in Nederlands elftal te spelen

Reis promoveerde afgelopen seizoen met Hamburger SV naar de Bundesliga, maar zal volgende jaargang zelf niet meer te bewonderen zijn in Duitsland. Hij maakte de move naar Club Brugge. “Zeker een stap omhoog”, stelt de 25-jarige middenvelder in een interview met ESPN. “Als je de kans hebt om Champions League te spelen, al moeten we ons daar nog voor plaatsen, dan moet je die grijpen.”

Met goede duels in Europa moet de interesse van Koeman gewekt worden, vervolgt Reis. “Ik ben zelfverzekerd en als ik iets wil, dan ga ik er ook vol voor. Ik heb van jongs af aan gezegd dat ik in Oranje wil spelen.”

Dat het Oranje-middenveld met onder meer Frenkie de Jong, Tijjani Reijnders, Teun Koopmeiners en Ryan Gravenberch al stevig bezet is, schrikt Reis niet af. “Als speler moet je altijd de ambitie hebben om het hoogste van het hoogste te halen. Ik ben niet bang om de concurrentie aan te gaan op het middenveld van Oranje. Ik respecteer iedereen, het zijn natuurlijk allemaal goede spelers, van het hoogste niveau.”

Is dit realistisch?

  • Tuurlijk, waarom niet?
  • Gaat niet gebeuren
  • Tuurlijk, waarom niet?
  • Gaat niet gebeuren

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie