Alarmbellen rinkelen bij PEC Zwolle: “Ajax in het klein”

Foto: Alarmbellen rinkelen bij PEC Zwolle: “Ajax in het klein”

Bij PEC Zwolle rinkelen de alarmbellen. Martin Reijnders, de vader van Tijjani en Eliano Reijnders, wil samen met een aantal andere oud-spelers zeggenschap in de club. Volgens Reijnders senior is een revolutie nodig om Zwolle weer op de rit te krijgen.

Reijnders senior spreekt zorgen uit over beleid PEC Zwolle

“PEC heeft geen identiteit, geen visie, geen plan, geen spelopvatting en geen duidelijk beleid als het gaat om voetbal”, briest Reijnders in gesprek met De Telegraaf. “Er staat niets op papier dat laat zien waar PEC voor staat en wat de club wil. Dat kán gewoon niet.”

Ondertussen zouden er al gesprekken geweest zijn tussen ‘de groep van veertien’, klinkt het. ‘Minstens één, of wellicht twee bestuursleden zullen plaats moeten maken voor Reijnders cum suis’, schrijft de krant. “Gerry Hamstra (technisch directeur, red.) is de enige beleidsbepaler met voetbalkennis, dat is veel te weinig!”, stelt Reijnders.

Ajax in het klein

De voetbalvader maakt een vergelijking met Ajax. “PEC is het Ajax van vorig jaar in het klein. Sven Mislintat had daar carte blanche om alles te doen en er was niemand die vraagtekens zette achter aangekochte spelers en trainers. Dat gebeurt hier ook al jaren en dat mag niet mogelijk zijn. Er móét altijd een klankbord zijn.”

In de groep van oud-spelers zitten onder meer Albert van der Haar, Bert Konterman, Henk Timmer, zoon Tijjani en Kingsley Ehizibue. “Ik heb uitgebreid met de groep gespard. Vier van de groep van veertien willen om uiteenlopende redenen nu nog niet met hun naam in de krant.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

16:30
0+
Op welke zender kijk je Tottenham – Brentford?
16:22
1+
Saibari loopt blauw oog op en onthult op Instagram de dader
16:15
1+
Op welke zender kijk je Newcastle – Burnley?
16:09
5+
Van Persie reageert op kritische Zechiël: “Dat gesprek komt er wel”
16:06
60+
Valente plots onderwerp van juicekanaal, Feyenoorder reageert op gerucht
16:00
0+
Op welke zender kijk je Manchester City – Sunderland?
15:52
13+
Bosz: “Na 23 jaar samenwerken deed dat pijn, was moeilijk”
15:37
29+
PSV-selectie ‘kapot’ na ‘verschrikkelijk’ nieuws
15:22
77+
Vuurwerkincident Ajax krijgt pijnlijk staartje
15:07
29+
Driessen: ‘Feyenoord slaat cruciale slag’
14:46
27+
Derksen wijst aan wie ‘gefaald heeft’ na vrijspraak Borsato
14:36
41+
Steven Bergwijn terug naar Eredivisie?
14:21
65+
‘Opvolger van Timber bij Feyenoord al bekend’
14:06
149+
‘Cruijff neemt Barça-verdediger (29) mee naar Ajax’
13:50
82+
‘Streep door droomkandidaat Ajax’
13:35
17+
“Blokzijl leek meer op de huidige Virgil van Dijk dan Bouwman”
13:20
33+
Kenneth Perez onthult wat hij van Vandaag Inside vindt
13:05
22+
Farioli reageert op De Jong-drama: “Enorme klap”
12:49
30+
Mossou breekt hoofd over PSV-raadsel: “Niemand weet waarom”
12:34
25+
‘Lafaard Van Dijk gooit Liverpool-ploeggenoot voor de bus’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie