‘Ajax verrast heel Nederland met veel te dure transfer’

Foto: ‘Ajax verrast heel Nederland met veel te dure transfer’

Jordi Cruijff gaf onlangs te kennen dat Ajax creatief moet gaan zijn op de transfermarkt. De laatste verhalen die binnen sijpelen, laten echter iets heel anders zien…

‘Cruijff wil transfervrije jongens naar Ajax halen’

In de laatste aflevering van Transfermind, een podcast van SoccerNews, gaf onze transferjournalist Mounir Boualin aan dat technisch directeur Jordi Cruijff bij Ajax vooral goedkope zaken wil doen die de club meteen verder helpen.

“Cruijff gaat kijken naar transfervrije jongens, jongens die nog maar een jaar contract hebben bij een andere club”, aldus Mounir. “Dan valt het ook mee qua transfersom. Dat is waar Ajax naar gaat kijken. Spelers die de competitie kennen, die wellicht al een verleden bij de club hebben. Denk aan Daley Blind of Joël Veltman.”

‘Doen niet aan overgangsjaar’

Onlangs gaf Cruijff in gesprek met Hans Kraaij jr. aan niet te doen aan een overgangsjaar. “We moeten volgend seizoen kampioen worden en moeten zo snel mogelijk weer het Ajax-voetbal spelen.”

De analist van ESPN gaf vervolgens aan dat de club weinig geld had. Daarop had Cruijff zijn antwoord klaar. “We moeten heel inventief zijn. Mensen die wij voor te veel geld hebben aangetrokken, moeten voor iets minder weg. Ook zullen we spelers moeten huren, maar we moeten kampioen worden.”

Heel ander bericht vanuit Duitsland

Toch klinkt er vanuit Duitsland ineens een heel ander bericht. Volgens Fussballdaten zou Ajax namelijk een bod van 18 miljoen euro hebben uitgebracht op Sebastian Nanasi van Strasbourg. De 24-jarige Zweedse middenvelder ligt in Frankrijk tot medio 2029 onder contract en is volgens Transfermarkt momenteel 12 miljoen euro waard.

Daar is de Franse club het duidelijk niet mee eens, want het bod van Ajax zou volgens Fussballdaten geweigerd zijn. Strasbourg wil namelijk een transfersom van 25 miljoen euro zien voor de 9-voudig Zweeds international.

Nanasi zal op het WK vermoedelijk ook tegen het Nederlands elftal spelen, want Zweden zit bij Oranje in de poule. Of hij na de zomer ook in Amsterdam te zien zal zijn, is maar de vraag. Als Cruijff zich aan zijn eigen woorden houdt, zal deze transfer niet tot de plannen behoren. Of ligt er ergens nog een zak met geld verstopt in de ArenA?

Zou jij deze transfer toejuichen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie