‘Ajax-toekomst Heitinga aan zijden draadje door pijnlijke onthulling’

Foto: ‘Ajax-toekomst Heitinga aan zijden draadje door pijnlijke onthulling’

John Heitinga staat eigenlijk al vanaf dag één onder druk bij Ajax en in aanloop naar De Topper tussen PSV en Ajax gaat dat niet minder worden. Al helemaal niet nu onthuld is dat Ajax eigenlijk liever Marcel Keizer als hoofdtrainer had gehad.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

‘Ajax wilde eigenlijk Marcel Keizer als hoofdtrainer en Heitinga als assistent’

Althans, dat claimt Hélène Hendriks in Vandaag Inside. “Ik denk dat Heitinga de ideale assistent is. Volgens mij wilden ze ook Keizer als hoofdtrainer, maar wilde hij dat niet. Volgens mij is het zo gegaan. Als Ajax zou verliezen komende zondag, dan is het heel interessant om te kijken hoe Heitinga daar mentaal mee omgaat. Je kan natuurlijk heel onzeker worden en je terugtrekken, dus daar leren we wel van.”

Uiteindelijk werd Keizer rechterhand van Heitinga, en niet andersom. Een domme keuze, vindt Johan Derksen: “Dat is heel dom geweest. Dat is het verhaal ‘We willen een Ajacied’. Heitinga, er had nooit iemand op het idee gekomen om hem trainer van Ajax te maken. Hij heeft niet de persoonlijkheid voor een hoofdtrainer.”

Gaat Heitinga de Kerst halen?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Om ervoor te zorgen dat we een veilige en verantwoorde omgeving kunnen bieden aan alle bezoekers, vragen we je vriendelijk om je leeftijd te bevestigen. We willen je erop wijzen dat het invullen van je leeftijd vertrouwelijk wordt behandeld en dat we deze informatie uitsluitend gebruiken om te voldoen aan de wettelijke vereisten en om ervoor te zorgen dat onze advertenties op de website alleen getoond worden aan de bezoekers die dit mogen zien. De leeftijd dient naar waarheid ingevuld te worden

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie