‘Ajax-tik dreigt voor Feyenoord’

Foto: ‘Ajax-tik dreigt voor Feyenoord’

Willem van Hanegem verwacht dat Feyenoord flink aan de bak moet om de tweede plaats in de Eredivisie vast te houden. De Kromme vond de Rotterdammers niet overtuigen tegen Heracles Almelo, de hekkensluiter van de Eredivisie. Dat Van Persie het allemaal weer vond meevallen begrijpt Van Hanegem dan ook niet, die denkt dat Ajax komende zondag al over de Rotterdammers heen kunnen gaan.

Van Hanegem vreest voor tweede plek Feyenoord

In zijn column in het Algemeen Dagblad vreest Van Hanegem ervoor dat Feyenoord de tweede plaats weleens kan kwijtraken. “Inmiddels kun je stellen dat het voor Feyenoord nog een enorme klus wordt om Ajax van zich af te houden.” En dat zou zomaar eens komend weekend al gebeuren denkt Van Hanegem. “Ik neem aan dat Ajax wint van Excelsior en Feyenoord moet naar PSV. Die ploeg is niet onverslaanbaar, dat zien wij. Maar Feyenoord heeft ook niet de vorm om daar even toe te slaan.”

De Rotterdammers trokken onlangs Mats Deijl aan, maar een conclusie over zijn toegevoegde waarde kan volgens Van Hanegem nog niet getrokken worden. “Ik vind het leuk hoor, dat mensen blij worden van Mats Deijl. En natuurlijk is hij vrolijk en weet hij wel hoe hij om moet gaan met microfoons en camera’s. Maar op basis van de wedstrijd tegen Heracles al meteen concluderen dat hij een aanwinst is, is natuurlijk onzin. Heracles is met afstand de slechtste ploeg in de Eredivisie.”

Sterke Targhalline

Heracles slaagde erin om twee keer te scoren tegen Feyenoord en dat Van Persie dat niet zo erg vindt begrijp de oud-trainer dan weer niet. “Dan zegt de trainer dat ze nauwelijks iets hebben weggegeven, maar dat valt dan toch allemaal wel mee?” Wel zag Van Hanegem Oussama Targhalline indruk maken, al kreeg die volgens hem wel erg veel ruimte. “Dat sloeg nergens op. Als Targhalline de ruimte krijgt, is hij heel goed. Dat niveau heeft Feyenoord nodig om plek twee te verdedigen.”

Ajax speelt komende zondag om 12.15 uit tegen Excelsior, terwijl later op de middag om 14.30 uur PSV en Feyenoord tegenover elkaar staan in Eindhoven. Het huidige verschil tussen Ajax en Feyenoord is twee punten, terwijl de Rotterdammers 14 punten achter staan op koploper PSV.

Gaat Feyenoord de tweede plaats kwijtraken aan Ajax?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie