Ajax-terugkeer ‘afhankelijk van wie de trainer wordt’

Foto: Ajax-terugkeer ‘afhankelijk van wie de trainer wordt’

Dit seizoen verhuurt Ajax de nodige spelers aan andere clubs zodat zij elders speelminuten kunnen maken. Eén van hen is Gerald Alders, die uitkomt voor competitiegenoot Telstar.

Gerald Alders: ‘Ik ben voor nu vooral bezig met het ontwikkelen hier’

Met Lucas Rosa, Anton Gaaei en Takehiro Tomiyasu heeft Alders drie concurrenten op zijn positie als rechtsback. Over een mogelijke terugkeer bij Ajax zegt hij: “Het is ook afhankelijk van wie de trainer wordt, maar daar heb ik geen invloed op. Ik wil mezelf gewoon laten zien. Ik wil lekker spelen, wedstrijden opdoen en ik heb het hier bij Telstar ook hartstikke naar mijn zin. Tot het einde van het seizoen ben ik minder bezig met Ajax en probeer ik hier mijn ding te doen. Dan zien we in de zomer wel wie er komen en wie er gaan.”

“Ik ben voor nu eigenlijk vooral bezig met het ontwikkelen hier”, vervolgt Alders, die tot medio 2028 vastligt in de hoofdstad. “In de zomer hoop ik met meer wedstrijden en ervaring terug te keren. Ik wil dit deel van mijn spel ontwikkelen en met die bagage terugkomen. Hopelijk heb ik dan mooie stappen gezet om me weer te laten zien. Wat er tegen die tijd allemaal binnen de club gebeurt, is iets waar ik geen invloed op heb. Ik denk er dus nog niet echt over na. Wat ik wel weet, is dat ik heel graag wil spelen. Dat beleef ik hier nu. Voor mij doet het veel om te spelen. Ik word er een gelukkig mens van én een betere speler. Dat is voor mij heel belangrijk.”

Geen contact met Ajax-leiding

Met de leiding van Ajax had hij geen contact vooralsnog. Net als andere verhuurden als Tristan Gooijer, Nick Verschuren en Ahmetcan Kaplan eerder al aangaven. “Ik denk dat het nog best kort is dat ik hier zit. Ik heb wel contact met veel spelers van Ajax. Voordat ik verhuurd werd, had ik goed contact met Fred Grim en Urby Emanuelson. Met Jordi Cruijff heb ik nog niet gesproken, maar hij kwam ook pas na de transferperiode. Ajax heeft nu ook belangrijke wedstrijden. Het is niet gek dat er nu niet veel contact is. Ik denk dat dat later wel komt. Ik heb goede banden met de club; ik speel er ook al zo lang. Dat is een persoonlijke band. Hoe het met andere verhuurde spelers is, weet ik niet.”

Alders heeft genoeg potentie voor Ajax 1

  • Eens
  • Oneens
  • Eens
  • Oneens

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie