‘Ajax-target zeker niet beter dan Raúl Moro’

Foto: ‘Ajax-target zeker niet beter dan Raúl Moro’

Ajax heeft nooit een bod neergelegd bij Deportivo Alavés om Carlos Vicente over te nemen. Dat stelt Mike Verweij van De Telegraaf. De journalist weet zelfs dat men in Amsterdam helemaal niet zo enthousiast was over de Spaanse rechtsbuiten.

Bijzondere verhalen over Ajax-interesse in Carlos Vicente

De afgelopen dagen ging het veel over de Vicente en Ajax. De 26-jarige vleugelaanvaller zou uit de koker van Jordi Cruijff komen en de Nederlandse topclub zag in hem als opvolger van Raúl Moro. Er werd gesproken over een transferstrijd met het kapitaalkrachtige Birmingham City, dat uiteindelijk wist toe te slaan. Een harde klap voor Ajax?  “Dat is wel een heel bijzonder verhaal”, begint Verweij in de podcast Kick-off.

“Er werd gedaan alsof er heel veel belangstelling was. We kunnen wel één ding concluderen: Vicente heeft een heel goede zaakwaarnemer, want het schijnt dat Birmingham helemaal in paniek is geraakt, en een enorm bedrag heeft geboden”, vervolgde de Ajax-watcher.

“Ajax heeft geïnformeerd, zoals ze bij een speler of tien hebben geïnformeerd, maar er is nooit een bod gedaan door Ajax. Vicente stond op de radar, zonder meer. Hij stond op een lijstje, ook dat. Maar er is geen bod gedaan”, weet Verweij zeker.

De journalist van De Telegraaf komt vervolgens met nog iets ‘heel opmerkelijks’. “Wat je hoorde was dat ze bij Ajax niet heel erg gecharmeerd van hem waren. In de zin van: ze vonden hem niet veel beter dan Edvardsen, en nog minder dan Moro.” Laatstgenoemde werd vorige week door Ajax verkocht aan Osasuna.

Prima dus dat Ajax hem niet haalt?

  • Ja, niet goed genoeg
  • Hij staat niet voor niets op de radar
  • Ja, niet goed genoeg
  • Hij staat niet voor niets op de radar

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:40
495+
‘Bayern legt miljoenen neer voor Oranje-international’
22:14
154+
Sterling verbaast Feyenoord-fans met één foto
22:01
21+
Lang komt met opvallende reactie na heldenrol tegen Juventus
21:41
107+
‘Geheime informatie Feyenoord ligt ineens op straat’
20:41
599+
Dolberg trekt duidelijke conclusie over Ajax na zijn terugkeer
20:35
38+
‘Malen in shock na groot AS Roma-nieuws’
19:50
41+
Tijdens Galatasaray-Juve heeft iedereen het over Ronald Koeman
19:45
269+
‘Cruijff tegen wereldster: kom naar Ajax’
19:31
144+
‘Bliksemterugkeer Heitinga in Eredivisie’
19:28
36+
AZ deelt plots groot nieuws over Kees Smit
18:50
74+
Bizar: Louis van Gaal wilde Ajax-icoon wegsturen
18:31
88+
‘García wordt assistent van grote naam bij Ajax’
18:13
27+
KNVB geeft verklaring na ophef over Sparta-NEC
17:54
25+
Het bijzondere verhaal van de keeper van PSV
17:36
2+
Van der Gijp schrikt van beelden Drenthe: “Vond ik echt erg”
17:19
55+
Feyenoord maakte megablunder: ‘Heel de club zou er anders uitzien’
17:02
38+
Dit is er veranderd na ‘Spaanse invasie’ Jong Ajax: “Zijn wakker geschud”
16:45
122+
Zorgen Feyenoord om Ueda na ‘gemiste transfer’
16:27
138+
Hélène Hendriks choqueert met laten zien dickpic
16:10
38+
Oekraïense media in rep en roer na desastreus Zinchenko-nieuws
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie