‘Ajax sluit Tadic-deal’

Foto: ‘Ajax sluit Tadic-deal’

Dusan Tadic gaat komende zomer Fenerbahçe verlaten. Volgens het Turkse Fotomaç heeft Fener besloten om het aflopende contract van de Serviër niet te verlengen. De Turkse nieuwssite meldt bovendien dat Tadic een principeakkoord heeft bereikt over een terugkeer naar Ajax.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Fotomac: Tadic bereikt principeakkoord met Ajax

Fotomaç meldt dat Fenerbahçe heeft besloten om Tadic te laten gaan komende zomer, die in het bezit is van een aflopend contract. De aanvaller zou volgens het Turkse medium al gesproken hebben met Ajax. De linkspoot zou naar verluidt zelfs al een principeakkoord hebben bereikt over een terugkeer in Amsterdam.

Het is niet de eerste keer dat Tadic in verband wordt gebracht met een terugkeer naar Ajax. De Turkse verslaggever Yagiz Sabuncuoglu kwam in februari ook al met geruchten daarover naar buiten. De verslaggever meldde destijds dat er een meerjarig contract zou klaarliggen bij Ajax.

Fenerbahçe-voorzitter Ali Koç zou volgens de Turkse media kenbaar hebben gemaakt dat spelers met een aflopend contract alleen onder één voorwaarde konden blijven: het behalen van het kampioenschap. Dat lijkt een moeilijk verhaal te worden gezien de achterstand van vijf punten op koploper Galatasaray. Ook bij TRT Spor werd in maart gesproken over een hereniging tussen Tadic en Ajax. Ajax-watcher Mike Verweij van De Telegraaf maakte daar op X toen direct gelijk korte metten mee. “Overigens klopt de berichtgeving vanuit Turkije over Dusan Tadic en Ajax niet.”

Verwacht jij een terugkeer van Tadic bij Ajax?

  • Ja, dat gaat gebeuren
  • Nee, dat gaat niet gebeuren
  • Ja, dat gaat gebeuren
  • Nee, dat gaat niet gebeuren

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:14
0+
Slechte generale voor United en Spurs richting Europa League-finale
23:10
0+
Witte rook nabij: Huijsen doorstaat medische keuring
23:00
1+
PEC-smaakmaker gewild: “Wel gebeld, ja”
22:48
16+
Einde voor play-offs? “Iedereen bij FC Twente”
22:37
15+
FC Den Bosch schakelt SC Cambuur uit in play-offs
22:34
12+
Fabrizio Romano doet Virgil van Dijk-onthulling
22:23
27+
Onvrede over Feyenoord: “Dat is ondermaats”
22:13
20+
‘Teletekst-app’ bij Heerenveen-Feyenoord: “Vol voor de winst”
22:04
52+
Steijn populair: “Amsterdam, Eindhoven, alle windstreken”
21:45
189+
‘Recordtransfer Feyenoord grote stap dichterbij’
21:35
29+
“Voorlopig zien ze mij niet terug in het voetbal”
21:23
136+
‘Farioli bibbert: Ajax komt afspraken niet na’
21:15
82+
‘Cristiano Ronaldo verlaat Saudi-Arabië’
21:03
470+
‘Blind, Eriksen en Tadic terug naar Ajax’
20:48
54+
Cambuur dankt Feyenoord: “Hartstikke blij mee”
20:35
31+
‘Italianen bezorgen Ten Hag nieuwe baan’
20:23
146+
Steun voor Weghorst: “Werkelijk schandalig”
20:14
71+
Verweij ziet schlemiel: “Met hem had Ajax gewonnen”
20:00
87+
‘Wout Weghorst verlaat Ajax in mineur’
19:47
72+
“Een landstitel verbloemt de problemen bij PSV niet”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie