”Ajax-slapjanus’ per direct getransfereerd’

Foto: ”Ajax-slapjanus’ per direct getransfereerd’

Ajax leek zondagmiddag op een vlekkeloze overwinning af te stevenen tegen Telstar, maar kreeg het opeens nog lastig in de tweede helft. Het tiental van Telstar kwam verrassend terug tot 2-3 na een 0-3 achterstand, waardoor het nog even billenknijpen werd voor de Amsterdammers. Dat had mede te maken met de wissels aan Ajax-zijde die weinig indruk maakten. Onder meer Kian Fitz-Jim moest het dan ook flink ontgelden.

Stevige kritiek op invalbeurt Kian Fitz-Jim bij Telstar Ajax

Kees Kwakman was bij ESPN absoluut niet te spreken over de inbreng van de middenvelder. “Hij stond één minuut in het veld en liet zijn man lopen.” Dat Fitz-Jim ver onder maats speelde verbaasde de analist niet eens meer. “Het is niet de eerste keer. Ik denk dat je als Ajax op een gegeven moment moet zeggen: we doen dit niet meer. Kies dan gewoon voor wat fysiek sterke jongens. Dan zet je Sutalo er maar in achterin en schuif je Baas door.”

Volgens Kwakman moet Ajax dan ook verder gaan kijken. “Ajax gaf de wedstrijd helemaal uit handen. Ook door de wissels. De wissels van Ajax waren echt heel erg matig. Misschien moeten ze daarin doorselecteren en wat andere keuzes maken.”

Transfer voor Fitz-Jim

Ook de Ajax-supporter ziet Fitz-Jim het liefst zo snel mogelijk vertrekken. “heb niks met vrouwenvoetbal, maar denk zelfs dat een groot deel van de vrouwen nog sterker zijn dan Fitz-Jim. Echt wat een slapjanus is dat zeg, de hype nooit begrepen”, klonk het onder meer op X. En: “Ik zeg niets meer. Ik heb mijn vingers al eens een keer gebrand door iets scherps over dat slappe wijf te zeggen. Lees: hij speelt zoals hij eruitziet! Fitz-Jim is BY FAR de meest overschatte speler binnen deze selectie…”

Men hoopt dan ook dat de middenvelder snel zal vertrekken. “Kan Fitz-Jim niet weg? Wat een drama”, werd er onder meer geklaagd. En: “Konadu en Fitz-Jim snel van de hand doen. Totaal geen besef van noodzaak. Lekker huppelen op het veld.” En: “Fitz-Jim mag weg .. Volgens mij is die al weg valt echt dramatisch in.”

Moet Ajax snel afscheid nemen van Fitz-Jim?

  • Ja, zo snel mogelijk
  • Nee, erbij houden tot de zomer
  • Ja, zo snel mogelijk
  • Nee, erbij houden tot de zomer

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

10:31
0+
‘Henk Fraser keert terug op Nederlandse velden’
09:43
10+
‘Arsenal verliest titelstrijd, Timber schuldig’
09:27
16+
Driessen doet bijzondere Heitinga-onthulling
08:45
174+
‘Vandaag Inside-kijkers zetten massaal tv uit door één gast’
08:20
640+
‘Feyenoord-Go Ahead krijgt plots ‘Nijhuis-staartje”
07:55
123+
‘Bizarre Bijlow-blunder bij Feyenoord’
07:25
177+
‘Bliksemvertrek voor zomeraanwinst van Feyenoord’
07:10
167+
NEC slijpt messen: ‘Kijken hoe we Ajax pijn kunnen doen’
23:43
191+
Patrick Kluivert praat met Jordi Cruijff over Ajax
23:21
30+
‘Sibum vindt nieuwe club in Nederland’
22:18
85+
Benfica-legende haalt keihard uit: “Racistische rat!”
21:57
13+
Laatste Nederlandse ijzer in het vuur: “Die druk voelen we niet”
21:35
233+
Sem Steijn bij Ajax? “Dat is natuurlijk wel lekker”
21:14
136+
Feyenoord wilde ‘grote man achter NEC-succes’ wegkapen
20:53
45+
‘Meteen grote klap voor Mexx Meerdink bij terugkeer’
20:37
124+
‘Overmars verhuist voor nieuwe baan naar hoofdstad’
20:23
111+
‘Dan komt Sterling niet langs de back van RBC’
20:16
248+
‘Qatari die 10 miljard waard is komt naar Eredivisie voor recorddeal’
20:00
13+
Kampioenbibbers of niet? Waarom Arsenal dit seizoen wél de titel pakt
19:48
16+
Racisme-probleem laait wederom op: “Dit gaat nooit uit de wereld”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie