‘Ajax slaat Feyenoord KO met peperdure transfer’

Foto: ‘Ajax slaat Feyenoord KO met peperdure transfer’

Ajax en Feyenoord vissen natuurlijk wel vaker in dezelfde vijver, zelfs als het om een Zuid-Amerikaanse speler gaat. Maher Carrizo werd eerst aan de Rotterdammers gelinkt, maar gaat mogelijk naar Amsterdam.

Gaat Ajax er opeens vandoor met ‘Feyenoord-doelwit’ Maher Carrizo?

Volgens De Telegraaf hoopt men in de Johan Cruijff ArenA op de komst van twee Zuid-Amerikanen. Eerst wijst de krant naar Brazilië: “Directeur voetbal Marijn Beuker hoopt JP Chermont (20) te kunnen vastleggen voor de toekomst. Met zijn huidige club Santos wordt gesproken over een huurconstructie met een optie tot koop op de Braziliaanse rechtsback.”

Vervolgens komt Carrizo aan bod: “Daarnaast worden de pijlen gericht op de Argentijn Maher Carrizo (19). De rechtsbuiten speelt voor Velez Sarsfield en Argentinië Onder 20. Zowel Chermont als Carrizo kan de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff, die zondag bij Ajax begint en aanwezig is bij het uitduel met Excelsior, bekoren. Waarbij aangetekend dat de gesprekken over Chermont op dit moment soepeler verlopen dan die over Carrizo.”

Volgens Voetbal International is de Argentijn een nogal dure klant: “Carrizo is door Ajax gebombardeerd tot topdoelwit, kan ook naar FC Midtjylland, maar heeft een voorkeur voor de Amsterdamse club. Gemakkelijk zal het niet worden om hem naar Ajax te halen, want aan de Amsterdammers is gecommuniceerd dat hij zo’n tien miljoen euro moet kosten. Ajax is inmiddels met de Argentijnse club in gesprek om er een zo gunstig mogelijke deal uit te slepen.”

Opvallend genoeg werd Feyenoord eerder aan de jonge vleugelspits gelinkt. ‘Onhaalbaar’, was het verdict. 1908 schreef: “Feyenoord hield de situatie rondom Carrizo nauwlettend in de gaten, maar wist tegelijkertijd dat de concurrentie stevig was. De Argentijn werd gezien als een interessante optie voor de rechterflank, maar tot een officieel bod kwam het niet eens toen Feyenoord te horen kreeg dat financieel daadkrachtigere clubs uit Engeland concreet werden. De hardnekkige geruchten zijn dat dit zou gaan om Manchester City.”

Gaat dit lukken?

  • Ik heb hoop
  • Nee, gewoon nee
  • Ik heb hoop
  • Nee, gewoon nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie