‘Ajax schakelt AZ uit, einde van Quick Boys-sprookje’

Foto: ‘Ajax schakelt AZ uit, einde van Quick Boys-sprookje’

Ook in de achtste finales van de KNVB Beker staan ons weer de nodige verrassingen te wachten. Althans, dat voorspelt Aad de Mos in Aads Voorspelling, onderdeel van de SoccerNews-podcast Twee Viertje met Aad. De analist verwacht overwinningen van Ajax, PSV en Feyenoord.

Aads Voorspelling: Ajax bekert door, FC Twente en FC Utrecht vliegen eruit

Dinsdagavond staan de eerste achtste finalewedstrijden in de KNVB Beker op het programma. Om 18.45 uur gaat Ajax op bezoek bij AZ, om 20.00 uur speelt Noordwijk tegen Barendrecht en om 21.00 uur neemt PSV het thuis op tegen Excelsior. Waar Ajax begin december in de Eredivisie nog met 2-1 verloor in Alkmaar, zal dat nu anders zijn, verwacht De Mos in aflevering 105 van de podcast. Volgens de meestervoorspeller van SoccerNews bekeren de Amsterdammers door na een krappe 0-1 zege. Barendrecht zal als winnaar uit de strijd komen in de amateurkraker en PSV wint gemakkelijk van Excelsior: 5-0.

Op de woensdagavond verwacht De Mos een aantal verrassende uitslagen. Zo voorspelt de analist een overwinning voor Go Ahead Eagles in De Adelaarshorst tegen FC Twente: 2-1. Ook in het duel erna vliegt er een Eredivisie-hoogvlieger uit, nota bene tegen de hekkensluiter. De Mos denkt dat RKC Waalwijk met 2-1 zal winnen van het zo in vorm verkerende FC Utrecht. Ondanks de thuisnederlaag van Feyenoord tegen Utrecht, zullen de Rotterdammers eenvoudig verder bekeren ten koste van Rijnsburgse Boys: 0-3.

Deze keer geen goed nieuws voor Quick Boys

De laatste twee bekerduels van deze ronde worden op donderdagavond gespeeld. De Graafschap neemt het thuis op tegen Heracles, de ploeg uit Almelo zal aan het langste eind trekken, zo denkt De Mos: 1-2. Bekerstuntploeg Quick Boys schakelde eerder al Eredivisionisten Almere City (3-0) en Fortuna Sittard (3-1) uit, maar zal tegen het sc Heerenveen van Robin van Persie het onderspit delven. De Friezen zullen de amateurs met 1-3 verslaan, aldus De Mos die eerder juist goede voorspellingen in petto had voor de beste amateurploeg in beker dit jaar.

Denk jij dat Quick Boys de kwartfinale zal bereiken?

  • Ja, Quick Boys verslaat Heerenveen
  • Nee, Heerenveen wint
  • Ja, Quick Boys verslaat Heerenveen
  • Nee, Heerenveen wint

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

11:42
0+
FC Twente krijgt contracttip: “Heeft nog heel veel waarde”
11:25
33+
Bizar: ‘Overmars ging voor shocktransfer’
11:10
10+
‘Keiharde boodschap voor Wilfred Genee’
10:50
24+
Perez prijst ‘onverschrokken’ Ajax-debutant: “Meesten zijn vakkenvuller”
10:33
112+
Valentijn Driessen gaat wéér los: “Johan Cruijff…”
10:17
10+
FC Twente-goudhaantje uiterst koel: “Mooi dat ik kon blijven staan”
10:00
22+
Plymouth Argyle en Charleroi wilden RKC-goalgetter wegkapen
09:57
62+
Perez tempert AZ en Feyenoord-prestatie: “Slappe aftreksels”
09:43
12+
Oosting prijst Twente-tweetal: “Maar uitslag had groter moeten zijn”
09:27
137+
‘Toptransfer voor Ajax-megatalent’
09:12
15+
Clasie waakzaam na AZ-triomf: “Even blij, maar niet al te blij”
08:55
39+
‘Vitesse-kwintet zet ’troubleshooter’ buitenspel’
08:40
274+
Champions League-luxe lonkt voor Nederland
08:25
68+
‘Vandaag Inside-gast na één uitzending al weer weg’
08:10
83+
Farioli lyrisch over ‘briljant’ Ajax en roemt zevental
07:50
63+
Ajax-jongelingen geprezen: “Ik heb hele mooie dingen gezien”
07:33
201+
‘Toptransfer Paixão nadert’
07:15
12+
Op welke zender kijk je PSV – FC Utrecht?
07:00
183+
Vermoedelijke opstelling PSV tegen FC Utrecht: sparen voor Juventus?
23:38
335+
‘Kimmich en Van Dijk afgewezen door FC Barcelona’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie