‘Ajax-pareltje gaat Ballon d’Or winnen’

Foto: ‘Ajax-pareltje gaat Ballon d’Or winnen’

Tijdens de ruime bekerzege van Ajax tegen Excelsior Maassluis is er één speler die er bovenuit springt: Rayane Bounida. De Belgische Marokkaan oogst veel lof met liefst vier assists en een treffer.

Rayane Bounida wordt hemel in geprezen na glansrol in bekerwedstrijd

Bounida neemt Ajax woensdagavond bij de hand en swingt er op los. Hij is de grote man tijdens de 2-7 op Het Kasteel. Liefst vier keer gaf hij de beslissende voorzet, om er vervolgens ook nog één zelf binnen te prikken.

De kijkers weten zeker dat de 19-jarige jongeling een gouden toekomst tegemoet gaat. Het enthousiasme is dan ook groot bij de achterban.

Nooit meer uit de basis bij Ajax?

  • Nooit!
  • Ik zou toch Gloukh laten spelen vanaf rechts
  • Nooit!
  • Ik zou toch Gloukh laten spelen vanaf rechts

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie