Ajax-kwelgeest plaagde ook zijn nieuwe compagnon in Groningen

Foto: Ajax-kwelgeest plaagde ook zijn nieuwe compagnon in Groningen

Thijmen Blokzijl deed Ajax vorig seizoen ontzettend veel pijn door in de blessuretijd nog de gelijkmaker te scoren, waardoor uiteindelijk PSV kampioen werd. Dit seizoen speelt hij prompt met een Ajacied naast zich: Dies Janse. Die heeft dat natuurlijk wel een tijdje te horen gekregen in het noorden.

Thijmen Blokzijl en Dies Janse over FC Groningen versus Ajax

Uit een corner maakte Blokzijl de 2-2. “Dat was voor mij ook een bijzondere wedstrijd”, zegt de centrumverdediger op ESPN. “Het was mijn eerste en enige goal voor Groningen.”

Janse zat toen 90 minuten op de bank bij Ajax. “Ik was er inderdaad bij, daar is alles wel mee gezegd eigenlijk. (…) In het begin werd ik er een beetje mee geplaagd en nu die wedstrijd eraan komt ook. Maar ik moet zeggen dat ze zich nog rustig houden.”

Zondag komt Ajax opnieuw naar de Euroborg. Gaat Blokzijl weer scoren? “Een doelpunt? Dat zou leuk zijn. Ik hoop het.” De aftrap is om 20:00 uur.

Wie van de twee heeft de meeste potentie?

  • Blokzijl
  • Janse
  • Blokzijl
  • Janse

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie