‘Ajax gooit 35 miljoen weg’

Foto: ‘Ajax gooit 35 miljoen weg’

Valentijn Driessen heeft maandag bij Vandaag Inside een onthulling gedaan over de ‘praatgebaren’ die Mika Godts maakte in de wedstrijd tussen Ajax en PEC Zwolle. De buitenspeler scoorde twee keer en maakte vervolgens praatgebaren met zijn handen.

Valentijn Driessen doet onthulling over handgebaren Ajax-aanvaller Mika Godts

Driessen noemt bij Vandaag Inside vooral de 3-1 van Godts een geweldig doelpunt, die een lange bal van Anton Gaaei goed aannam en vervolgens goed afwerkte. “Dit vind ik een wereldgoal. Mooie aanname. Die jongen had natuurlijk helemaal geen toekomst meer bij Ajax, want ze hadden twee buitenspelers gekocht, drie in totaal. Hij is gewoon goed. Hij loopt daar al de hele tijd rond, en dan gaan ze allemaal spelers halen.”

Derksen legt vervolgens de vraag neer bij Driessen voor wie dat gebaar was. “Was dat gebaar voor het bestuur, dat ze allemaal nieuwe spelers halen?” Volgens Driessen een inkoppertje. “Ja, honderd procent natuurlijk. Maar dat mocht hij niet zeggen. Het is natuurlijk ook naar die trainer toe, die hem een paar wedstrijden op de bank hield.”

Kasper Dolberg

Daarnaast snapt Driessen niet dat Kasper Dolberg niet mocht invallen. “Het lijkt toch helemaal nergens op. De hele ArenA begon over ‘Dolberg, Dolberg, Dolberg’, iedereen roepen en schreeuwen, en die blijft gewoon negentig minuten buiten de lijn.” René van der Gijp begreep dat ergens nog wel. “Het was er de wedstrijd niet voor, want Ajax stond in de tweede helft onder druk.” Driessen stelt dat het prima had gekund om Wout Weghorst te wisselen. “Er zat 35 miljoen op de bank! Alles zat op de bank. Waarvoor investeer je dan?.”

René van der Gijp reageert: “Het was er de wedstrijd niet voor, want Ajax stond in de tweede helft onder druk.” Volgens Driessen had Heitinga ervoor kunnen kiezen Dolberg voor Weghorst te laten komen. “Er zat 35 miljoen op de bank! Alles zat op de bank. Waarvoor investeer je dan?”

Onbegrijpelijk dat Dolberg niet inviel?

  • Ja, raar besluit
  • Nee, begrijpelijk besluit
  • Ja, raar besluit
  • Nee, begrijpelijk besluit

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:43
3+
Ervaren Utrecht-speler: “Drogba heeft echt mijn ogen geopend”
23:24
5+
‘Engelse grootmacht biedt 45 miljoen op voormalig Ajax-target’
23:04
33+
Zoon van Nederlandse legende dichtbij Eredivisie-debuut
22:44
55+
‘Enorme klap voor Saibari in München’
22:24
46+
Grote twijfels over peperdure Ajax-aanwinst: “Best gek”
22:05
42+
‘Arrogante en domme’ Van Bommel plots onder vuur in België
21:43
21+
“Míchel kreeg iets los dat ik hem nog nóóit heb zien doen”
21:24
11+
Messi neemt afscheid met statement na laatste interland
21:05
21+
Jesus reageert op statement van Ronaldo
20:45
11+
Mauro Júnior vertelt over ‘droom die uitkwam’
20:25
20+
‘Dat maakt Brian Brobbey lastig’
20:06
36+
Groot mysterie rond De Ligt in Engeland
19:48
29+
Ajax-tragedie: basisspits mist rest van het seizoen
19:29
94+
‘Ziek’ salaris voor vierde officials in Keuken Kampioen Divisie
19:10
282+
Aangifte gedaan tegen grove Johan Derksen
18:51
607+
‘Arne Slot terug naar Eredivisie-top’
18:36
76+
Feyenoord-directeur: “Niet eens een gek idee om Ajax de nummer één te laten zijn..”
18:20
18+
Oud-spits wil hoofdtrainer Feyenoord worden: “Altijd al mijn club geweest”
18:05
195+
Zechiël enorm onder de indruk van twee Oranje-spelers in het bijzonder
17:50
14+
Eredivisie-aanvaller die al drie keer scoorde: ‘Hopelijk volgend jaar in Feyenoord-basis’

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie