‘Ajax gaat opeens helemaal los met toptransfers’

Foto: ‘Ajax gaat opeens helemaal los met toptransfers’

Ajax is op zoek naar een nieuwe verdedigende middenvelder. Die lijkt rond te lopen op het WK onder 20. Komt een land- en teamgenoot ook mee naar Amsterdam?

Spaanse pers: ‘Mogelijk niet één, maar twee toptransfers voor Ajax’

In de Spaanse sportkrant Marca staat te lezen dat Ajax grote interesse heeft in twee Mexicaanse talenten. Armando Martínez, voorzitter van de Mexicaanse club Pachuca, onthulde dit. Die club heeft een samenwerkingsverband met de Amsterdammers, dat momenteel loopt tot en met 2030.

De afgelopen zomer werd er al voorzichtig melding gemaakt van Ajax’ interesse in Elías Montiel. De 20-jarige verdedigende middenvelder wordt begeerd door de Europese top. “Hij kwam, net als Alexéi Domínguez, op een leeftijd van tien à elf jaar al bij onze club. We houden bij Pachuca heel erg van ze”, aldus Martínez.

“Europese teams zijn al bij ons gekomen. Ze informeerden en hebben interesse in zowel Elías als Alexéi”, vervolgde de voorzitter van Pachuca. Volgens Marca behoort Ajax tot de clubs die een dubbele transfer willen forceren. Montiel speelde op het WK onder 20 al drie volledige wedstrijden. De verdedigende middenvelder kwam daarin tot twee assists. Buitenspeler Domínguez speelde even vaak, scoorde één keer en was eenmaal aangever.

Moet Ajax vol op deze transfers mikken?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie