Ajax deelt belangrijk nieuws over Remko Pasveer

Foto: Ajax deelt belangrijk nieuws over Remko Pasveer

Ajax en Remko Pasveer gaan een seizoen langer met elkaar door. Zoals werd verwacht is het aflopende contract van de 41-jarige doelman met een jaar verlengd.

Remko Pasveer verlengt contract met één jaar bij Ajax

Pasveer was afgelopen jaar nog de nummer één onder de lat in de Johan Cruijff ArenA, maar zal zich nu vermoedelijk moeten schikken in een mentorrol als reserve. De van Liverpool gehuurde Vítezslav Jaros wordt in principe basiskeeper. Bovendien zijn de Amsterdammers bezig met nog een doelman, waarvoor eerder de namen van Robin Roefs (NEC) en Joeri Heerkens (Sparta Praag) vielen.

“Remko is met al zijn ervaring een belangrijke schakel in de selectie, zowel binnen als buiten de lijnen”, vertelt technisch directeur Alex Kroes op het digitale huis van Ajax. “Hij is een voorbeeld van iemand die echt leeft voor de sport. Het afgelopen seizoen heeft hij een zeer goed seizoen gespeeld als eerste keeper en dus bewezen dat hij nog altijd zijn mannetje staat. Wij hebben hem er daarom ook dit seizoen weer graag bij, hij heeft dit extra jaar zelf verdiend.”

Afgelopen seizoen speelde Pasveer 24 duels in de Eredivisie voor Ajax. De sluitpost begint aan zijn 23ste officiële jaar als profvoetballer. Eerder kwam de Tukker uit voor PSV, FC Twente, Go Ahead Eagles, Vitesse en Heracles Almelo. Maandag verlengde Ajax ook al het aflopende contract van routinier Davy Klaassen al met twee seizoenen.

Goede zet van Ajax?

  • Ja, ideale mentor
  • Nee, was tijd om afscheid te nemen
  • Ja, ideale mentor
  • Nee, was tijd om afscheid te nemen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie