‘Advocaat vond Berghuis een kwal van een gozer’

Foto: ‘Advocaat vond Berghuis een kwal van een gozer’

Het is geen geheim dat oefenmeester Dick Advocaat bij Feyenoord niet zo goed op kon schieten met zijn sterspeler Steven Berghuis. Volgens René van der Gijp lag De Kleine Generaal nachten wakker door het gedrag van de aanvaller.

Bij De Oranjezomer onthult ‘Gijp’: “Advocaat vond Berghuis een kwal van een gozer, net als Jan Boskamp. Jan is blij dat hij naar Ajax gaat. Dick heeft bij Feyenoord eigenlijk een half jaar op zijn tanden moeten bijten.”

Van der Gijp vervolgt: “Dat is toch best triest? Hij lag er ’s nachts wakker van.” Advocaat en Berghuis lagen meermaals overhoop met elkaar. De vleugelspits vond bijvoorbeeld dat de Rotterdammers aanvallender moesten spelen, waar de coach liever zekerheid inbouwde. Verschillende keren leidde dat tot een woordenwisseling in de kleedkamer van Feyenoord.

Lees meer

Deel op sociale media:

Bevestig je leeftijd om door te gaan

Belangrijk!

Deze website bevat gokgerelateerde inhoud en is niet geschikt voor minderjarigen, personen met risicovol gokgedrag of mensen die zichzelf hebben uitgesloten van deelname aan kansspelen. Dergelijke inhoud wordt alleen weergegeven als u bevestigt dat u 24 jaar of ouder bent.

Wat is je leeftijd?

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie