Erling Haaland kende roerige tijden. Na maanden van transfergeruchten koos de Noorse goalgetter voor een move naar Manchester City. Ook verloor hij recent zijn zaakwaarnemer Mino Raiola, waar hij het erg moeilijk mee heeft.
"Het waren zware maanden", begon Haaland op de persconferentie van de Noorse nationale ploeg. Vertrouwenspersoon en belangenbehartiger Raiola overleed op 1 mei, terwijl er nog volop transferonderhandelingen waren tussen kamp Haaland, Manchester City en Borussia Dortmund. Het kwam tot een deal, maar het viel Haaland erg zwaar. "Maar het was niet makkelijk. Het was heel moeilijk, ik wil en kan er niet over praten."
Genieten van het leven
"Ik mag ook niet over mijn leven klagen", aldus Haaland. Door het ziektebed van Raiola besefte Haaland steeds meer dat hij moet genieten van zijn leven. "Ik hou van mijn leven. Ik wil mezelf ook niet prijzen, maar kon me goed concentreren op de essentie van voetbal en het presteren."
Nadat hij zijn periode in Dortmund heeft afgesloten speelt Haaland met Noorwegen nog in de Nations League tegen Servië, Zweden en Slovenië. "Ik voel me zeer gemotiveerd en enorm gelukkig om voor Noorwegen te mogen spelen."
TIP: 3.15x je inleg als Noorwegen wint bij Servië. Pak nu €250 welkomstbonus bij Circus!
The best❤️ pic.twitter.com/Nvo4JEzQn0
— Erling Haaland (@ErlingHaaland) April 30, 2022