Jasper Cillessen is op een zijspoor geraakt bij Valencia CF. De Groesbeker wil dan ook vertrekken in de zomer, de vraag is alleen nog waarheen. Met name Ajax en PSV werden genoemd als opties.
In Amsterdam zoekt men naar een nieuwe goalie nu André Onana weg is, en Maarten Stekelenburg/Remko Pasveer in de herfst van hun carrière zitten. Bij PSV is Yvon Mvogo reeds vertrokken en Joël Drommel na een dramatisch debuutseizoen (voorlopig) afgetest.
Maar volgens journalist Pedro Morata van onder meer Marca en Gol TV is er nog een andere Eredivisie-club die zomaar de volgende bestemming van Cillessen kan worden: NEC, de club waar het voor hem allemaal ooit begon.
Wild gerucht
In Nijmegen heeft men met Matthijs Branderhorst een prima goalie, bovendien lijkt Cillessen absoluut onhaalbaar om financiële redenen (zowel transfersom als salaris), dus het gerucht dient wel met een stevig korreltje zout genomen te worden.
TIP: 3.35x je inleg als Nederland gelijkspeelt tegen België in de Nations League!
Jasper Cillessen hat sich bereits von seinen Mitspielern verabschiedet. Der Torwart wird Valencia diesen Sommer verlassen. Als möglicher Abnehmer gilt NEC Nijmegen. https://t.co/QYbhtmFy0K
— VCF-News DE (@VCF1919_DE) May 27, 2022