PSV gaat zich deze zomer mogelijk versterken met Hugo Souza. Volgens Braziliaanse media heeft de club uit Eindhoven de afgelopen dagen informatie ingewonnen over de doelman van Flamengo.
De 23-jarige Souza beging de afgelopen tijd een aantal foute en botste zelfs met de aanhang van Flamengo, maar volgens UOL Esporte ziet PSV wel potentie in hem. Intern zou de Eredivisie-topclub inmiddels discussiëren over een officiële aanbieding.
Souza heeft nog een contract tot medio 2025 bij Flamengo. Hij heeft een astronomisch bedrag in zijn overeenkomst staan (zeventig miljoen euro), maar gezien de interesse van PSV lijkt het vanzelfsprekend dat hij voor een véél lager bedrag op te halen valt uit Brazilië.
Nieuwe doelman vereist
PSV wil Souza naar verluidt ophalen nu Yvon Mvogo terugkeert naar RB Leipzig. Tegenover PSV TV bevestigde technisch directeur John de Jong al de wens om een nieuwe doelman aan te trekken. "Er zal zeker ook een nieuwe keeper bijkomen, maar we proberen ons op meerdere posities te versterken", zo liet hij optekenen.
De naam van Souza is al vaker opgedoken in Nederland. In 2021 werd de Flamengo-doelman reeds gelinkt aan concurrent Ajax.
TIP: Voorspel wedstrijden via Circus en pak de bonus van €250!
PSV está interessado no goleiro Hugo Souza, do Flamengo, e analisa proposta.
— Planeta do Futebol 🌎 (@futebol_info) May 26, 2022
Apesar das recentes falhas e das críticas da torcida, Hugo segue valorizado na visão do clube holandês.
Multa é de cerca de € 70 milhões (R$ 358 milhões).
🗞 @UOL | @Marcelo_Hazan
📸 Alexandre Vidal pic.twitter.com/2R7F2dQw4G