De kroonprins van Albanië liet middels het medium Twitter niet blij te zijn met de aanwezigheid van de Feyenoord-fans in Tirana. Via een tweet uitte de Albanese prins Leka II zijn zorgen over de aanwezigheid van de fans en wat er nog allemaal komen gaat na afloop van de Conference League-finale.
De prins sprak van pure chaos in de straten van Tirana, die veroorzaakt zou zijn door de Feyenoord-aanhang. Verder schreef Leka cynisch dat hij niet kan wachten wat er woensdag nog allemaal te gebeuren staat. Dinsdag braken er al rellen uit in de stad, waarbij de Albanese autoriteiten melding maakten van het arresteren van zestig voetbalfans. Daarbij zouden twaalf Nederlanders aangehouden zijn. De overige arrestanten waren Italianen.
Niet gewend
Albanian Daily News en Italiaanse media spraken van een aanwezigheid van zeker tweehonderd Feyenoord-fans, die betrokken zouden zijn geraakt bij gevechten met de politie. Prins Leka liet in een toelichting aan het ANP weten dit soort situaties niet gewend te zijn. "Dit is nieuw voor Albanië. Wij hebben alleen onstuimige menigten bij politieke demonstraties. Voetbal is hier normaal gesproken een familieaangelegenheid."