Erik ten Hag heeft volgend seizoen Mitchell van der Gaag en Steve McClaren tot zijn beschikking als assistent-trainers. Het duo is bezig om de laatste formaliteiten af te ronden met Manchester United zo meldt transferexpert Fabrizio Romano.
Zowel Van der Gaag als McClaren golden al enige tijd als voorname kandidaten om Ten Hag vanaf komend seizoen te assisteren op Old Trafford. Van der Gaag is momenteel al werkzaam onder Ten Hag als assistent-trainer bij Ajax. De oefenmeester van de Amsterdammers werkte eerder bij FC Twente al samen met McClaren. Destijds was Ten Hag de rechterhand van de Engelsman.
Terug naar de top van Engeland
Van der Gaag heeft bij Ajax nog een contract tot medio 2023, waardoor United een vergoeding moet betalen om de assistent-trainer los te weken. Dat geldt niet voor McClaren, die momenteel niet actief is bij een club. De Engelsman werkte eerder ook al bij Manchester United, waar hij assistent-trainer was onder Sir Alex Ferguson. In Nederland leidde McClaren FC Twente naar de landstitel. Ten Hag hoopt samen met zijn assistenten United weer naar de top van Engeland terug te kunnen brengen. De Tukker krijgt in ieder geval een flink transferbudget tot zijn beschikking om de selectie van vers bloed te voorzien.
TIP: Speelt Ajax gelijk tegen Vitesse? Pak 5.30 keer je inzet!