Feyenoord dreigt deze zomer meerdere sterkhouders kwijt te raken. Er is naar verluidt volop interesse voor Luis Sinisterra en ook sterkhouder Marcos Senesi staat er goed op volgens Italiaanse berichten.
Fiorentina staat voor een interessante periode. Nikola Milenkovic verlengde vorig jaar zomer zijn verbintenis in Florence, maar deed dat slechts voor één jaar en daardoor ontstaat na dit seizoen hetzelfde vraagstuk. De 24-jarige Serviër moet kiezen tussen verlengen óf een zomertransfer naar een andere club.
Senesi in beeld als opvolger
Volgens La Nazione houdt Fiorentina er serieus rekening mee dat Milenkovic ditmaal 'nee' zegt tegen een langer verblijf. In dat geval zou Senesi een meer dan serieuze optie zijn voor volgend seizoen. De Italiaanse club is zeer te spreken over de Feyenoorder, die zowel de Argentijnse als Italiaanse nationaliteit bezit.
Ook de verbintenis van Senesi loopt af. Vooralsnog is er geen ontwikkeling geweest op dat gebied, waardoor Feyenoord gedwongen lijkt om de Zuid-Amerikaan in de zomer van de hand te doen. Fiorentina denkt voor een schappelijke transfersom toe te kunnen slaan in Rotterdam.
Feyenoord-trainer Arne Slot erkende zondag in Studio Voetbal al rekening te houden met vertrekkende basisspelers. Naast Sinisterra en Senesi is ook de naam van Orkun Kökcü al meermaals genoemd.
Eindigt Feyenoord in de topdrie? De odd is 1.33!