Zestien Nederlandse clubs maken zich deze week op voor de volgende ronde van de KNVB Beker. Na de uitschakeling van Feyenoord zullen PSV en Ajax hopen dat ze niet eveneens tegen de lamp lopen. Ook in Engeland en Spanje staan enkele bekerduels op het programma, waardoor de voetballiefhebber zich niet hoeft te vervelen. In samenwerking met onze huisbookmaker bet365 waagt SoccerNews.nl zich aan een paar winstgevende voorspellingen.
(De bonuscode SCN365 kan gebruikt worden tijdens de registratie, maar verandert de bonusaanbieding niet)KNVB Beker
Woensdagavond staan FC Twente en AZ tegenover elkaar. De Alkmaarders doen het dan wel uitstekend in de Conference League, maar in de Nederlandse competitie blijft de club teleurstellen. Afgelopen weekend won de club slechts ternauwernood van Fortuna Sittard (1-2). In de competitie staan de Alkmaarders qua puntenaantal gelijk met FC Twente, waardoor het een spannend duel lijkt te worden. Een overwinning voor FC Twente zorgt voor 3.20 keer je inzet. Dit is bij een gelijkspel 3.50 en een winstpartij van AZ 2.25. Vallen er in het duel minder dan twee doelpunten? Dan krijg je 3.75 keer je inleg. De odd is bij meer dan drie doelpunten 3.00.
Een dag later ontvangt PSV in eigen huis Telstar. De Eindhovenaren zullen ongetwijfeld niet met hun sterkste opstelling aantreden, waardoor onderschatting op de loer ligt. Desondanks levert een overwinning voor PSV slechts 1.071 keer je inzet op. Bij een gelijkspel loopt dit op tot een odd van 10.00, terwijl een overwinning van Telstar voor maar liefst 26 keer je inleg zorgt. PSV zal er alles aan doen om stevig uit te halen. Een 7-0 overwinning is daarom niet uitgesloten. Deze levert komende donderdag 29 keer je inzet op. Mocht Telstar verrassen en met een 0-1 winst uit Noord-Brabant vertrekken dan kan je profiteren van 51 keer je inzet.
Buitenlands voetbal
In Engeland staat in de halve finale van de League Cup de return tussen Arsenal en Liverpool op het programma. De heenwedstrijd eindigde in een doelpuntloos gelijkspel, waardoor beide clubs aan de bak moeten om de finale te bereiken. Liverpool lijkt licht de favoriet te zijn. Een overwinning van de bezoekers geeft daarom een odd van 2.30. Wint Arsenal en gaat het naar de finale dan kan je 2.87 keer je inleg verwachten. Een gelijkspel levert de hoogste odd op, namelijk 3.50. Alexandre Lacezette hoopt ongetwijfeld de openingstreffer te realiseren. Mocht dat het geval zijn dan krijg je 7 keer je inzet. Dat is bij Alex Oxlade-Chamberlain 8 maal.
Tot slot neemt Barcelona het in de Copa del Rey op tegen Athletic de Bilbao, historisch gezien een lastige tegenstander. Het kan daarom zomaar zijn dat Barcelona met een nederlaag huiswaarts keert. In dat geval kan je 3.50 keer je inzet verwachten. Dat is bij een gelijkspel 3.20 keer, terwijl een winst voor Barcelona een odd van 2.20 oplevert. Aangezien Athletic de Bilbao een stugge tegenstander is, kunnen we een verlenging niet uitsluiten. Als de club na 120 minuten wint dan krijg je 15 keer je inleg. Komen er strafschoppen aan te pas en gaat Barcelona naar de volgende ronde? Profiteer dan van een odd van 10.00.
De in dit artikel weergegeven odds kunnen veranderen. Check de quoteringen alsjeblieft vóórdat je inzet, bij welke bookmaker dan ook.