In navolging van de Duitse kappersbond heeft ook de Nederlandse kappersvereniging zijn ongenoegen uitgesproken over de bijgepunte kapsels van veel profvoetballers.
Zo poseerde Ajax-aanvaller Neres met een opvallende coupe. "Een doorn in het oog", zegt de kappersvereniging tegen het NRC. "Bij voetballers en televisiesterren zien we regelmatig dat de coupes er goed bijgeknipt goed uitzien."
"Dat is extra zuur voor onze leden die niet in aanmerking komen voor een financiële steunregeling, maar wel dicht zijn", vervolgt de woordvoerder. "Sommige kappers kunnen daardoor de hypotheek, huur of boodschappen niet meer betalen. Dat is schrijnend. Ik zag wel dat onze premier aan een knipbeurt toe is - zo hoort het."
Dit bericht bekijken op InstagramPOLL: Begrijpelijke frustratie?
meer over
Vandaag 18 Januari 2021
- teaser
- compact
![]()
MERCATO LIVE: Ajax gaat los, droomtransfer Malen
Het coronavirus houdt de wereld nog steeds in zijn greep, maar... the show must go on: het is tijd ...
71![]()
Rapport: Hoogste Feyenoord-cijfers achterin, Amsterdamse voorhoede valt tegen
<div><b>Het niveau van de Klassieker was zondagmiddag niet om over naar huis te schrijven, maar ...
723![]()
Schuurs levert Ajax tientallen miljoenen op
Perr Schuurs tekende afgelopen week een nieuw contract bij Ajax. De 21-jarige Limburgse verlengde ...
1093![]()
'Jörgensen in deze vorm meer waard dan twee Pratto’s'
Aan het begin van de huidige transferperiode sloeg Feyenoord toe: de Rotterdammers huurden Lucas ...
33![]()
De beste voetbaluitzendingen van deze week: knallen in de beker!
Januari blijkt steeds meer een maand te worden om nooit te vergeten. Hoewel het coronavirus nog ...
4![]()
"Als Pogba de grote man wil zijn, moet hij die kans afmaken"
Manchester United was gisteren best dicht bij een overwinning op zijn rivaal Liverpool. De <i>Red ...
13![]()
'Monsterdeal zorgt voor feest in huize Ziyech'
Hakim Ziyech doet bij Chelsea wat hij ook al bij Ajax deed: hij geeft afgemeten voorzetten op de ...
326![]()
'Ten Hag maakt arme Ajacied helemaal kapot'
Zou oefenmeester Erik ten Hag iets tegen een van zijn spelers hebben? Het lijkt er wel op, want het ...
177![]()
Koeman: "Ik snap de frustratie van Messi"
FC Barcelona kon gisteren een prijs pakken, maar in de finale van de Supercopa ging het mis tegen ...
76![]()
'Gezanik van Schmidt begint me inmiddels een beetje de neus uit te komen'
Na afloop van het duel tussen Sparta Rotterdam en PSV op Het Kasteel (3-5) had coach Roger Schmidt ...
215![]()
'Matthijs de Ligt maakt einde aan nachtmerrie met transfer'
Matthijs de Ligt transfereerde ongeveer anderhalf jaar geleden voor 85 miljoen euro van Ajax naar ...
1256![]()
Valentijn Driessen ziet het helemaal misgaan bij Ajax
Ajax kreeg gisteren in De Klassieker tegen Feyenoord geen enkele tegengoal, maar dat lag toch meer ...
369![]()
Özil naar Fenerbahçe: "Dit is voor mij een droom die uitkomt"
Mesut Özil transfereert van Arsenal naar Fenerbahçe. De deal is nog altijd niet officieel ...
39![]()
Depay: 'Wij willen naar een van de drie beste clubs van de wereld'
Olympique Lyon moet zich voorbereiden op het vertrek van twee van zijn sterspelers. In een interview ...
148![]()
'PSV enkele weken zonder Cody Gakpo'
Cody Gakpo viel op zaterdagavond uit in de wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en PSV (3-5) met een ...
162![]()
"Heeft hij ons het hele jaar voor de gek gehouden of zo?"
Feyenoord begon zwak aan De Klassieker tegen Ajax en kwam op een 1-0 achterstand door een goal van ...
318![]()
'Arne Slot heeft al Feyenoord-transfermissie'
Arne Slot neemt het na dit seizoen over van Dick Advocaat bij Feyenoord, maar in De Klassieker van ...
375![]()
'Droom Donyell Malen komt uit met transfer'
Het moet wel heel gek lopen wil Donyell Malen volgend seizoen nog in het Philips Stadion bij PSV ...
1329Gisteren 17 Januari 2021
![]()
ESPN haalt keihard uit naar Ajax: "Schan-da-lig"
Ajax won op zondag wel van Feyenoord met 1-0, maar het ging zeker niet vanzelf bij de Amsterdammers. ...
1601![]()
VIDEO: Messi deelt klap uit en krijgt rood
Pijnlijke avond voor FC Barcelona: de Catalanen hebben de finale van de Supercopa met 2-3 verloren ...
289![]()
Athletic Bilbao boort Koeman prijs door de neus
<div>Athletic Bilbao heeft op zondagavond de Supercopa gewonnen ten koste van FC Barcelona. Het werd ...
201![]()
Ryan Gravenberch geeft update over blessure
Ryan Gravenberch zette Ajax op een 1-0 voorsprong in De Klassieker en omdat Feyenoord niet meer wist ...
408![]()
Afwezigheid De Ligt komt Juventus duur te staan tegen Inter
Krijgen we dit seizoen een andere Serie A-kampioen dan Juventus? Het begint erop te lijken, want op ...
114![]()
Ajax-fans willen Spartak-transfer Promes zélf betalen
Quincy Promes stond vandaag in De Klassieker weer op nummer tien bij Ajax, maar de aanvaller maakte ...
249![]()
Telegraaf: Ajax vindt opeens tóch opening
Klaas-Jan Huntelaar vertrekt vrijwel zeker bij Ajax: hij gaat naar Schalke 04 en dat wordt snel ...
715![]()
Sport1: Ten Hag liegt over Klaas-Jan Huntelaar
Ajax won vandaag met 1-0 van Feyenoord in De Klassieker, maar Klaas-Jan Huntelaar was niet van de ...
764![]()
'Iedereen vertelde me dat Antony zo goed was'
Ajax won vandaag in de Johan Cruijff ArenA van Feyenoord met 1-0, maar de Rotterdammers werden zeker ...
513![]()
Supercopa-kijkers gaan los over Frenkie: 'Hallo?'
FC Barcelona speelt momenteel de finale van de Supercopa tegen Athletic Bilbao, maar de Catalanen ...
137![]()
Van der Sar: "Ik weet niet of hij weg wil"
Het aflopende contract van Brian Brobbey blijft een heet hangijzer bij Ajax. De beide partijen zijn ...
132![]()
Ten Hag verbaast: "Waren we niet oppermachtig? Jawel!"
Ajax speelde toch zeker geen geweldige wedstrijd tegen Feyenoord, maar won wel met 1-0. Met die ...
754![]()
Van der Sar geeft tekst en uitleg over kwestie-Nouri
In het voetbalpraatprogramma <i>Rondo</i> heeft algemeen directeur Edwin van der Sar van Ajax het ...
0![]()
Özil niet geheimzinnig: transfer naar Fenerbahçe
Mesut Özil transfereert van het Engelse Arsenal naar het Turkse Fenerbahçe, daar maakt de ...
70![]()
Ten Hag kent keuze Klaas-Jan Huntelaar
Vertrekt Klaas-Jan Huntelaar nou naar Schalke 04 of maakt hij het seizoen toch af bij Ajax in de ...
281