Lasse Schöne is waarschijnlijk bezig aan zijn laatste periode bij Genoa. Calciomercato.com schrijft vrijdag opnieuw dat een vertrek in januari voor de hand ligt.
Schöne kreeg vlak na de transferdeadline te horen dat hij uit de Serie A-selectie is gelaten, waardoor hij geen wedstrijden op niveau speelt deze periode. De relatie met Genoa is sindsdien bekoeld gebleven en daarom lijkt een hereniging in de ploeg niet realistisch op dit moment.
Het Italiaanse medium schreef al dat er twee logische opties zijn: het verscheuren van zijn contract met wederzijds goedvinden óf het zoeken naar een club die geld voor hem wil neertellen. Schöne zou voor twee tot drie miljoen euro mogen vertrekken, maar deze vorm van contractontbinding zou Genoa ook al miljoenen schelen.
Schöne heeft opties in Italië, maar mogelijk is ook een Eredivisie-rentree bespreekbaar. Ajax liet al wel weten dat zij normaliter géén actie ondernemen vanwege zijn leeftijd. Wel is hij na zijn carrière desgewenst welkom in een andere functie.